HP Bluetooth klávesnice 460 pro spárování s více zařízeními
Kód: PERHP-KLA0063Detailní popis produktu
HP Bluetooth klávesnice 460 pro spárování s více zařízeními| Typ zdroje | Baterie |
| Počet baterií (klávesnice) | 2 |
| Životnost baterie | 24 měsíc/ů |
| Typ baterií klávesnice | AAA |
| Nabíjecí port USB typu C | Ne |
| Typ baterie | Alkalický |
| Barva | Černá |
| Ochranné funkce | Odolnost vůči rozlití |
| Podsvícení | Ne |
| Země původu | Čína |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Doporučené použití | Domácí |
| Formát klávesnice | Plná velikost (100 %) |
| Numerické klávesy | Ano |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Životnost kláves | 10 mil. znaků |
| Spínače klávesnice | Mechanický spínač |
| Rozhraní zařízení | Bluetooth |
| Hmotnost | 660 g |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Výška balení | 29,5 mm |
| Šířka balení | 426 mm |
| Hmotnost včetně balení | 840 g |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Šířka | 376 mm |
| Hloubka | 153 mm |
| Výška | 19 mm |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Obsahuje myš | Ne |
| Varování | Chraňte před vodou a jinými kapalinami., Dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronických zařízení., Nerozebírejte klávesnici - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199251457678 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 197192766934 |
| Typ zdroje: | Baterie |
| Počet baterií (klávesnice): | 2 |
| Životnost baterie: | 24 měsíc/ů |
| Typ baterií klávesnice: | AAA |
| Nabíjecí port USB typu C: | Ne |
| Typ baterie: | Alkalický |
| Barva: | Černá |
| Ochranné funkce: | Odolnost vůči rozlití |
| Podsvícení: | Ne |
| Země původu: | Čína |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Polohovací zařízení: | Ne |
| Doporučené použití: | Domácí |
| Formát klávesnice: | Plná velikost (100 %) |
| Numerické klávesy: | Ano |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Životnost kláves: | 10 mil. znaků |
| Spínače klávesnice: | Mechanický spínač |
| Rozhraní zařízení: | Bluetooth |
| Hmotnost: | 660 g |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10, Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac: | Ano |
| Ostatní podporované operační systémy: | ChromeOS |
| Výška balení: | 29,5 mm |
| Šířka balení: | 426 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 840 g |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Šířka: | 376 mm |
| Hloubka: | 153 mm |
| Výška: | 19 mm |
| Počet přiložených produtků: | 1 kusů |
| Obsahuje myš: | Ne |
| Varování: | Chraňte před vodou a jinými kapalinami., Dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronických zařízení., Nerozebírejte klávesnici - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem. |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199251457678 |
