Havit KB866L - herní klávesnice (černá/červená)
Kód: GAMHAVKLA0006Detailní popis produktu
Havit KB866L - herní klávesnice (černá/červená)| Délka kabelu | 1,4 m |
| Barva | Černá, Červená |
| Numerické klávesy | Ano |
| Rozvržení klávesnice | QWERTY |
| Technologie propojení | Kabel |
| Rozhraní zařízení | USB |
| Životnost kláves | 5 mil. znaků |
| Počet kláves na klávesnici | 104 |
| Doporučené použití | Hraní |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 462 x 147 x 29 mm |
| Hmotnost klávesnice | 613 g |
| Obsahuje myš | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 6939119047771 |
| Délka kabelu: | 1,4 m |
| Barva: | Černá, Červená |
| Numerické klávesy: | Ano |
| Rozvržení klávesnice: | QWERTY |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Rozhraní zařízení: | USB |
| Životnost kláves: | 5 mil. znaků |
| Počet kláves na klávesnici: | 104 |
| Doporučené použití: | Hraní |
| Rozměry klávesnice (š x h x v): | 462 x 147 x 29 mm |
| Hmotnost klávesnice: | 613 g |
| Obsahuje myš: | Ne |
