Gembird KB-UML-04-CYRL Tenká drátová podsvícená klávesnice, černá, Cyrilice
Kód: PERGEMKLA0048Detailní popis produktu
Gembird KB-UML-04-CYRL Tenká drátová podsvícená klávesnice, černá, Cyrilice| Délka kabelu | 1,80 m |
| Typ zdroje | USB |
| Spotřeba energie | 2 mA |
| Nastavitelná výška klávesnice | Ano |
| Styl klávesnice | Přímý |
| Ergonomický design | Ano |
| Barva | Černá |
| Nastavitelné podsvícení | Ano |
| Typ podsvětlení | LED |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Podsvícení | Ano |
| LED indikátory | Ano |
| Země původu | Čína |
| Klávesový profil klávesnice | Nízký profil |
| Numerické klávesy | Ano |
| Počet kláves na klávesnici | 104 |
| Formát klávesnice | Plná velikost (100 %) |
| Jazyk klávesnice | Ruský |
| Životnost kláves | 8 mil. znaků |
| Rozhraní zařízení | USB Type-A / USB Type-C |
| Multimediální klávesy | Ano |
| Doporučené použití | Domov/kancelář |
| Technologie propojení | Kabel |
| Klávesy Windows | Ano |
| Rozvržení klávesnice | QWERTY |
| Hmotnost klávesnice | 585 g |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 450 x 165 x 23 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Hmotnost včetně balení | 550 g |
| Šířka balení | 200 mm |
| Výška balení | 84 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Obsahuje myš | Ne |
| Varování | Nerozebírejte klávesnici - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronických zařízení., Chraňte před vodou a jinými kapalinami. |
| Certifikáty shody | CE, RoHS |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 8716309137102 |
| Délka kabelu: | 1,80 m |
| Typ zdroje: | USB |
| Spotřeba energie: | 2 mA |
| Nastavitelná výška klávesnice: | Ano |
| Styl klávesnice: | Přímý |
| Ergonomický design: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Nastavitelné podsvícení: | Ano |
| Typ podsvětlení: | LED |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| Podsvícení: | Ano |
| LED indikátory: | Ano |
| Země původu: | Čína |
| Klávesový profil klávesnice: | Nízký profil |
| Numerické klávesy: | Ano |
| Počet kláves na klávesnici: | 104 |
| Formát klávesnice: | Plná velikost (100 %) |
| Jazyk klávesnice: | Ruský |
| Životnost kláves: | 8 mil. znaků |
| Rozhraní zařízení: | USB Type-A / USB Type-C |
| Multimediální klávesy: | Ano |
| Doporučené použití: | Domov/kancelář |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Klávesy Windows: | Ano |
| Rozvržení klávesnice: | QWERTY |
| Hmotnost klávesnice: | 585 g |
| Rozměry klávesnice (š x h x v): | 450 x 165 x 23 mm |
| Podporované operační systémy Windows: | Ano |
| Hmotnost včetně balení: | 550 g |
| Šířka balení: | 200 mm |
| Výška balení: | 84 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Počet přiložených produtků: | 1 kusů |
| Obsahuje myš: | Ne |
| Varování: | Nerozebírejte klávesnici - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronických zařízení., Chraňte před vodou a jinými kapalinami. |
| Certifikáty shody: | CE, RoHS |
