Bezdrátová klávesnice IBOX Kallisto BT/2,4GHZ
Kód: PERIBOKLA0078Detailní popis produktu
Bezdrátová klávesnice IBOX Kallisto BT/2,4GHZ| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Typ zdroje | Baterie |
| Provozní napětí | 1,5 V |
| Typ baterie | Alkalický |
| Typ baterií klávesnice | AAA |
| Počet baterií (klávesnice) | 1 |
| Barva | Černá |
| Styl klávesnice | Přímý |
| Podsvícení | Ne |
| Stojan na příslušenství | Ano |
| Podložka pod zápěstí | Ne |
| Doporučené použití | Domácí |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Čtečka otisků prstů | Ne |
| Účel | Univerzální |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Numerické klávesy | Ne |
| Rozhraní zařízení | Bezdrátové RF + Bluetooth |
| Formát klávesnice | Plná velikost (100 %) |
| Rozvržení klávesnice | QWERTY |
| USB hub | Ne |
| Hmotnost klávesnice | 214 g |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 285 x 120 x 22 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Mac OS 10.6.2, Windows 7, Windows 11, Windows 8, Windows 10 |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Podporované mobilní operační systémy | Android, iOS |
| Obsahuje myš | Ne |
| Varování | Nerozebírejte klávesnici - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronických zařízení., Chraňte před vodou a jinými kapalinami. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 5903968681265 |
| Dosah bezdrátového spojení: | 10 m |
| Typ zdroje: | Baterie |
| Provozní napětí: | 1,5 V |
| Typ baterie: | Alkalický |
| Typ baterií klávesnice: | AAA |
| Počet baterií (klávesnice): | 1 |
| Barva: | Černá |
| Styl klávesnice: | Přímý |
| Podsvícení: | Ne |
| Stojan na příslušenství: | Ano |
| Podložka pod zápěstí: | Ne |
| Doporučené použití: | Domácí |
| Polohovací zařízení: | Ne |
| Čtečka otisků prstů: | Ne |
| Účel: | Univerzální |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Numerické klávesy: | Ne |
| Rozhraní zařízení: | Bezdrátové RF + Bluetooth |
| Formát klávesnice: | Plná velikost (100 %) |
| Rozvržení klávesnice: | QWERTY |
| USB hub: | Ne |
| Hmotnost klávesnice: | 214 g |
| Rozměry klávesnice (š x h x v): | 285 x 120 x 22 mm |
| Podporované operační systémy Windows: | Mac OS 10.6.2, Windows 7, Windows 11, Windows 8, Windows 10 |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Podporované mobilní operační systémy: | Android, iOS |
| Obsahuje myš: | Ne |
| Varování: | Nerozebírejte klávesnici - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronických zařízení., Chraňte před vodou a jinými kapalinami. |
