Bezdrátová klávesnice ASUS KD201 Jelly75 v barvě Milk White
Kód: PERASUKLA0020Detailní popis produktu
Bezdrátová klávesnice ASUS KD201 Jelly75 v barvě Milk White| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Životnost baterie | 16 měsíc/ů |
| Typ baterií klávesnice | Zabudovaná baterie |
| Kapacita baterie | 4000 mAh |
| Typ zdroje | Baterie |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Barva podsvětlení | Bílá |
| Počet kláves na klávesnici | 82 |
| Klíče lze vyjmout | Ano |
| Podsvícení | Ano |
| Barva | Průsvitné, Zelená, Bílá |
| Rychlost snímání | 1000 Hz |
| Podpora více zařízení | Ano |
| Spínače klávesnice | Mechanický spínač |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Formát klávesnice | 75% |
| Rozhraní zařízení | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Doporučené použití | Domov/kancelář |
| Klíč kopilota | Ano |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Numerické klávesy | Ne |
| Klávesy Windows | Ano |
| Výška | 39,5 mm |
| Hmotnost klávesnice | 1,18 kg |
| Šířka | 326,2 mm |
| Hloubka | 142,1 mm |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Záruční list | Ano |
| Nabíjecí kabel | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 4711636125208 |
| Dosah bezdrátového spojení: | 10 m |
| Životnost baterie: | 16 měsíc/ů |
| Typ baterií klávesnice: | Zabudovaná baterie |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Typ zdroje: | Baterie |
| Nabíjecí port USB typu C: | Ano |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Barva podsvětlení: | Bílá |
| Počet kláves na klávesnici: | 82 |
| Klíče lze vyjmout: | Ano |
| Podsvícení: | Ano |
| Barva: | Průsvitné, Zelená, Bílá |
| Rychlost snímání: | 1000 Hz |
| Podpora více zařízení: | Ano |
| Spínače klávesnice: | Mechanický spínač |
| Frekvenční pásmo: | 2.4 GHz |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Formát klávesnice: | 75% |
| Rozhraní zařízení: | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Doporučené použití: | Domov/kancelář |
| Klíč kopilota: | Ano |
| Polohovací zařízení: | Ne |
| Numerické klávesy: | Ne |
| Klávesy Windows: | Ano |
| Výška: | 39,5 mm |
| Hmotnost klávesnice: | 1,18 kg |
| Šířka: | 326,2 mm |
| Hloubka: | 142,1 mm |
| Podporované operační systémy Mac: | Ano |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| Počet přiložených produtků: | 1 kusů |
| Záruční list: | Ano |
| Nabíjecí kabel: | Ano |
