ASUS ProArt Keyboard KD300 klávesnice Domov/kancelář USB + RF Wireless + Bluetooth Černá
Kód: PERASUKLA0022Detailní popis produktu
ASUS ProArt Keyboard KD300 klávesnice Domov/kancelář USB + RF Wireless + Bluetooth Černá| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Typ baterií klávesnice | Zabudovaná baterie |
| Životnost baterie | 16 měsíc/ů |
| Typ zdroje | Baterie |
| Kapacita baterie | 4000 mAh |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Barva | Černá |
| Podsvícení | Ano |
| Typ podsvětlení | RGB LED |
| Podpora více zařízení | Ano |
| Klíč kopilota | Ano |
| Rychlost snímání | 1000 Hz |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Spínače klávesnice | Mechanický spínač |
| Doporučené použití | Domov/kancelář |
| Rozhraní zařízení | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Klávesy Windows | Ano |
| Formát klávesnice | 65% |
| Numerické klávesy | Ne |
| Hmotnost klávesnice | 600,4 g |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 305,6 x 109 x 26,8 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| AC adaptér | Ne |
| Záruční list | Ano |
| Obsahuje myš | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 4711636304412 |
| Dosah bezdrátového spojení: | 10 m |
| Délka kabelu: | 1,8 m |
| Nabíjecí port USB typu C: | Ano |
| Typ baterií klávesnice: | Zabudovaná baterie |
| Životnost baterie: | 16 měsíc/ů |
| Typ zdroje: | Baterie |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| Barva: | Černá |
| Podsvícení: | Ano |
| Typ podsvětlení: | RGB LED |
| Podpora více zařízení: | Ano |
| Klíč kopilota: | Ano |
| Rychlost snímání: | 1000 Hz |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Polohovací zařízení: | Ne |
| Frekvenční pásmo: | 2.4 GHz |
| Spínače klávesnice: | Mechanický spínač |
| Doporučené použití: | Domov/kancelář |
| Rozhraní zařízení: | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Klávesy Windows: | Ano |
| Formát klávesnice: | 65% |
| Numerické klávesy: | Ne |
| Hmotnost klávesnice: | 600,4 g |
| Rozměry klávesnice (š x h x v): | 305,6 x 109 x 26,8 mm |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac: | Ano |
| Počet přiložených produtků: | 1 kusů |
| AC adaptér: | Ne |
| Záruční list: | Ano |
| Obsahuje myš: | Ne |
