Yamaha PSS-F30 - klávesnice
Kód: IKLYAMKEY0007Detailní popis produktu
Yamaha PSS-F30 - klávesnice| Maximální polyfonie (noty) | 32 |
| Počet kláves na klávesnici | 37 |
| Barva | Černá |
| RMS výkon | 1,4 W |
| Počet přednastavených programů | 114 |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Typ produktu | Digitální syntetizátor |
| Přepínač tempa kliknutím | Ano |
| Ovládání hlasitosti | Knoflíky |
| Počet reproduktorů | 1 |
| Stejnosměrné vstupní napětí | 5 V |
| Typ baterie | AA |
| Počet baterií | 4 |
| Typ zdroje | Baterie, USB |
| Výška | 54 mm |
| Šířka | 506 mm |
| Hmotnost | 1,2 kg |
| Hloubka | 201 mm |
| Počet portů USB | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | LED |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 4957812642125 |
| Maximální polyfonie (noty): | 32 |
| Počet kláves na klávesnici: | 37 |
| Barva: | Černá |
| RMS výkon: | 1,4 W |
| Počet přednastavených programů: | 114 |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Typ produktu: | Digitální syntetizátor |
| Přepínač tempa kliknutím: | Ano |
| Ovládání hlasitosti: | Knoflíky |
| Počet reproduktorů: | 1 |
| Stejnosměrné vstupní napětí: | 5 V |
| Typ baterie: | AA |
| Počet baterií: | 4 |
| Typ zdroje: | Baterie, USB |
| Výška: | 54 mm |
| Šířka: | 506 mm |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
| Hloubka: | 201 mm |
| Počet portů USB: | 1 |
| Výstupy pro sluchátka: | 1 |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Typ displeje: | LED |
