Casio SA-51 digitální piano 32 klíče/klíčů Černá
Kód: IKLCAIKEY0018Detailní popis produktu
Casio SA-51 digitální piano 32 klíče/klíčů Černá| Typ zdroje | Baterie |
| Počet baterií | 6 |
| Typ baterie | AA |
| Spotřeba energie (min) | 3,2 W |
| Barva | Černá |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Počet klíčů | 32 klíče/klíčů |
| Hmotnost | 1 kg |
| Hloubka | 208 mm |
| Výška | 51 mm |
| Šířka | 446 mm |
| Počet tónů | 100 |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Cílová skupina | Děti |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Maximální polyfonie (noty) | 32 |
| Nastavitelný tónový rozsah (oktávy) | -1 - 1 |
| Výstupní výkon zesilovače | 10 W |
| Rozsah tempa metronomu | 20 - 255 bpm |
| Úderů metronomu za takt | 9, 1 |
| Průměr reproduktoru | 8 cm |
| Kapacita paměti pro hudbu (skladby) | 10 |
| Vestavěný displej | Ano |
| Displej | LCD |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 4971850321170 |
| Typ zdroje: | Baterie |
| Počet baterií: | 6 |
| Typ baterie: | AA |
| Spotřeba energie (min): | 3,2 W |
| Barva: | Černá |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Počet klíčů: | 32 klíče/klíčů |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Hloubka: | 208 mm |
| Výška: | 51 mm |
| Šířka: | 446 mm |
| Počet tónů: | 100 |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Cílová skupina: | Děti |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Maximální polyfonie (noty): | 32 |
| Nastavitelný tónový rozsah (oktávy): | -1 - 1 |
| Výstupní výkon zesilovače: | 10 W |
| Rozsah tempa metronomu: | 20 - 255 bpm |
| Úderů metronomu za takt: | 9, 1 |
| Průměr reproduktoru: | 8 cm |
| Kapacita paměti pro hudbu (skladby): | 10 |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Displej: | LCD |
