CASIO MU SA-81 - klávesnice
Kód: IKLCAIKEY0021Detailní popis produktu
CASIO MU SA-81 - klávesnice| Spotřeba elektrické energie | 3,8 W |
| Typ zdroje | Napájení ze sítě/baterie |
| Počet baterií | 6 |
| Počet kláves MIDI-klávesnice | 44 klíče/klíčů |
| Podpora zvukových efektů | Ano |
| Zvukové efekty | Ozvěna |
| Hloubka | 211 mm |
| Šířka | 604 mm |
| Výška | 57 mm |
| Hmotnost | 1,4 kg |
| Maximální polyfonie (noty) | 32 |
| Metronom | Ano |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Maximální výstupní výkon RMS | 2 x 0,8 W |
| Barva | Černá |
| Výstupy pro sluchátka 1/8" (3,5 mm) | 1 |
| Typ displeje | LCD |
| Vestavěný displej | Ano |
| Varování | Používejte je v souladu se svým určením bez použití nadměrné síly., Nedovolte kontakt s vodou., Uchovávejte mimo dosah zdrojů tepla. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 4971850321217 |
| Spotřeba elektrické energie: | 3,8 W |
| Typ zdroje: | Napájení ze sítě/baterie |
| Počet baterií: | 6 |
| Počet kláves MIDI-klávesnice: | 44 klíče/klíčů |
| Podpora zvukových efektů: | Ano |
| Zvukové efekty: | Ozvěna |
| Hloubka: | 211 mm |
| Šířka: | 604 mm |
| Výška: | 57 mm |
| Hmotnost: | 1,4 kg |
| Maximální polyfonie (noty): | 32 |
| Metronom: | Ano |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Maximální výstupní výkon RMS: | 2 x 0,8 W |
| Barva: | Černá |
| Výstupy pro sluchátka 1/8" (3,5 mm): | 1 |
| Typ displeje: | LCD |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Varování: | Používejte je v souladu se svým určením bez použití nadměrné síly., Nedovolte kontakt s vodou., Uchovávejte mimo dosah zdrojů tepla. |
