CASIO MU SA-50 - klávesnice
Kód: IKLCAIKEY0019Detailní popis produktu
CASIO MU SA-50 - klávesnice| Počet baterií | 6 |
| Typ zdroje | Napájení ze sítě/baterie |
| Spotřeba elektrické energie | 3,2 W |
| Počet kláves MIDI-klávesnice | 32 klíče/klíčů |
| Zvukové efekty | Ozvěna |
| Podpora zvukových efektů | Ano |
| Hloubka | 208 mm |
| Výška | 51 mm |
| Hmotnost | 1 kg |
| Šířka | 446 mm |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Maximální výstupní výkon RMS | 2 x 0,5 W |
| Maximální polyfonie (noty) | 32 |
| Barva | Bílá, Zelená |
| Metronom | Ano |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Výstupy pro sluchátka 1/8" (3,5 mm) | 1 |
| Typ displeje | LCD |
| Vestavěný displej | Ano |
| Varování | Používejte je v souladu se svým určením bez použití nadměrné síly., Uchovávejte mimo dosah zdrojů tepla., Nedovolte kontakt s vodou. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 4971850321163 |
| Počet baterií: | 6 |
| Typ zdroje: | Napájení ze sítě/baterie |
| Spotřeba elektrické energie: | 3,2 W |
| Počet kláves MIDI-klávesnice: | 32 klíče/klíčů |
| Zvukové efekty: | Ozvěna |
| Podpora zvukových efektů: | Ano |
| Hloubka: | 208 mm |
| Výška: | 51 mm |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Šířka: | 446 mm |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Maximální výstupní výkon RMS: | 2 x 0,5 W |
| Maximální polyfonie (noty): | 32 |
| Barva: | Bílá, Zelená |
| Metronom: | Ano |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Výstupy pro sluchátka 1/8" (3,5 mm): | 1 |
| Typ displeje: | LCD |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Varování: | Používejte je v souladu se svým určením bez použití nadměrné síly., Uchovávejte mimo dosah zdrojů tepla., Nedovolte kontakt s vodou. |
