Casio LK-S250 digitální piano 61 klíče/klíčů Černá
Kód: IKLCAIKEY0004Detailní popis produktu
Casio LK-S250 digitální piano 61 klíče/klíčů Černá| Typ produktu | Digitální piano |
| Typ zdroje | DC |
| Spotřeba energie (min) | 5,5 W |
| Barva | Černá |
| Nastavitelná citlivost kláves | Ano |
| Počet klíčů | 61 klíče/klíčů |
| Počet úrovní nastavitelné citlivosti kláves | 2 |
| Šířka | 930 mm |
| Výška | 73 mm |
| Hloubka | 256 mm |
| RMS výkon | 2,5 W |
| Průměr reproduktoru | 13 cm |
| Sustain pedál | Ano |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Zvukové efekty | Sbor, Echo |
| Počet pedálů | 1 |
| Jack pro pedál | Ano |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Audio výstup (L, R) | 1 |
| MIDI vstup | Ano |
| Počet portů USB | 2 |
| Vstupní AUX porty | 1 |
| MIDI výstup | Ano |
| Počet demo písniček | 60 |
| Metronom | Ano |
| Počet přednastavených programů | 160 |
| Plná transpozice | Ano |
| Rozsah úpravy ladění | -12 - 12 cent(ů) |
| Frekvence ladění | 415,5 - 465,9 Hz |
| Rozsah transpozice | -2 - 2 oktáv(a) |
| Vestavěný displej | Ano |
| Displej | LCD |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 4971850314967 |
| Typ produktu: | Digitální piano |
| Typ zdroje: | DC |
| Spotřeba energie (min): | 5,5 W |
| Barva: | Černá |
| Nastavitelná citlivost kláves: | Ano |
| Počet klíčů: | 61 klíče/klíčů |
| Počet úrovní nastavitelné citlivosti kláves: | 2 |
| Šířka: | 930 mm |
| Výška: | 73 mm |
| Hloubka: | 256 mm |
| RMS výkon: | 2,5 W |
| Průměr reproduktoru: | 13 cm |
| Sustain pedál: | Ano |
| Vestavěné reproduktory: | Ne |
| Zvukové efekty: | Sbor, Echo |
| Počet pedálů: | 1 |
| Jack pro pedál: | Ano |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Audio výstup (L, R): | 1 |
| MIDI vstup: | Ano |
| Počet portů USB: | 2 |
| Vstupní AUX porty: | 1 |
| MIDI výstup: | Ano |
| Počet demo písniček: | 60 |
| Metronom: | Ano |
| Počet přednastavených programů: | 160 |
| Plná transpozice: | Ano |
| Rozsah úpravy ladění: | -12 - 12 cent(ů) |
| Frekvence ladění: | 415,5 - 465,9 Hz |
| Rozsah transpozice: | -2 - 2 oktáv(a) |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Displej: | LCD |
