Casio CT-S300 Digitální syntetizátor 61 Černá, Bílá
Kód: IKLCAIKEY0011Detailní popis produktu
Casio CT-S300 Digitální syntetizátor 61 Černá, Bílá| Typ produktu | Digitální syntetizátor |
| Maximální polyfonie (noty) | 48 |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Zvukové efekty | Ozvěna |
| Přepínač tempa kliknutím | Ano |
| RMS výkon | 5 W |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Barva | Černá |
| Počet kláves na klávesnici | 61 |
| Ovládání hlasitosti | Knoflíky |
| Počet typů dozvuku | 10 |
| Počet přednastavených programů | 77 |
| Typ baterie | AA |
| Provozní doba | 19 h |
| Stejnosměrné vstupní napětí | 9.5 V |
| Typ zdroje | Baterie, DC |
| Počet baterií | 6 |
| Šířka | 930 mm |
| Hmotnost | 3,3 kg |
| Hloubka | 256 mm |
| Výška | 73 mm |
| MIDI vstup | Ano |
| Počet portů USB | 1 |
| Pedálový vstup | Ano |
| MIDI výstup | Ano |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Typ displeje | LCD |
| Vestavěný displej | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 4971850314950 |
| Typ produktu: | Digitální syntetizátor |
| Maximální polyfonie (noty): | 48 |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Zvukové efekty: | Ozvěna |
| Přepínač tempa kliknutím: | Ano |
| RMS výkon: | 5 W |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Barva: | Černá |
| Počet kláves na klávesnici: | 61 |
| Ovládání hlasitosti: | Knoflíky |
| Počet typů dozvuku: | 10 |
| Počet přednastavených programů: | 77 |
| Typ baterie: | AA |
| Provozní doba: | 19 h |
| Stejnosměrné vstupní napětí: | 9.5 V |
| Typ zdroje: | Baterie, DC |
| Počet baterií: | 6 |
| Šířka: | 930 mm |
| Hmotnost: | 3,3 kg |
| Hloubka: | 256 mm |
| Výška: | 73 mm |
| MIDI vstup: | Ano |
| Počet portů USB: | 1 |
| Pedálový vstup: | Ano |
| MIDI výstup: | Ano |
| Výstupy pro sluchátka: | 1 |
| Typ displeje: | LCD |
| Vestavěný displej: | Ano |
