Casio CT-S200WE Digitální syntetizátor 61 Bílá
Kód: IKLCAIKEY0010Detailní popis produktu
Casio CT-S200WE Digitální syntetizátor 61 Bílá| Typ produktu | Digitální syntetizátor |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Barva | Bílá |
| Počet zvukových efektů | 400 |
| Zvukové efekty | Syntetizátor |
| RMS výkon | 2 W |
| Počet kláves na klávesnici | 61 |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Maximální polyfonie (noty) | 48 |
| Ovládání hlasitosti | Otočné |
| Typ zdroje | DC |
| Hloubka | 256 mm |
| Hmotnost | 3,3 kg |
| Šířka | 930 mm |
| Výška | 73 mm |
| Počet portů USB | 1 |
| Výstup 6,35 mm | 1 |
| Vstup 6,35 mm | 1 |
| Napájecí konektor | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 4971850314936 |
| Typ produktu: | Digitální syntetizátor |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| Počet zvukových efektů: | 400 |
| Zvukové efekty: | Syntetizátor |
| RMS výkon: | 2 W |
| Počet kláves na klávesnici: | 61 |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Maximální polyfonie (noty): | 48 |
| Ovládání hlasitosti: | Otočné |
| Typ zdroje: | DC |
| Hloubka: | 256 mm |
| Hmotnost: | 3,3 kg |
| Šířka: | 930 mm |
| Výška: | 73 mm |
| Počet portů USB: | 1 |
| Výstup 6,35 mm: | 1 |
| Vstup 6,35 mm: | 1 |
| Napájecí konektor: | Ano |
