Casio CT-S200 MIDI klávesový nástroj 61 klíče/klíčů USB Červená, Bílá
Kód: IKLCAIKEY0009Detailní popis produktu
Casio CT-S200 MIDI klávesový nástroj 61 klíče/klíčů USB Červená, Bílá| Typ produktu | Klávesnice MIDI |
| Typ baterie | AA |
| Spotřeba elektrické energie | 5,5 W |
| Typ zdroje | Baterie, DC |
| Vstupní napětí | 9.5 V |
| Počet baterií | 6 |
| Typ ovládání | Knoflíky, Otočné |
| Počet kláves MIDI-klávesnice | 61 klíče/klíčů |
| Šířka | 930 mm |
| Hmotnost | 3,3 kg |
| Hloubka | 256 mm |
| Výška | 73 mm |
| Barva | Bílá, Červená |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Maximální polyfonie (noty) | 48 |
| Upravení oktávy | Ano |
| Kapacita paměti pro hudbu (skladby) | 60 |
| Zvukové efekty | Ozvěna |
| Metronom | Ano |
| Napájecí konektor | Ano |
| Pedálový vstup | Ano |
| Výstupy pro sluchátka | 2 |
| Rozhraní | USB |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | LCD |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 4971850314943 |
| Typ produktu: | Klávesnice MIDI |
| Typ baterie: | AA |
| Spotřeba elektrické energie: | 5,5 W |
| Typ zdroje: | Baterie, DC |
| Vstupní napětí: | 9.5 V |
| Počet baterií: | 6 |
| Typ ovládání: | Knoflíky, Otočné |
| Počet kláves MIDI-klávesnice: | 61 klíče/klíčů |
| Šířka: | 930 mm |
| Hmotnost: | 3,3 kg |
| Hloubka: | 256 mm |
| Výška: | 73 mm |
| Barva: | Bílá, Červená |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Maximální polyfonie (noty): | 48 |
| Upravení oktávy: | Ano |
| Kapacita paměti pro hudbu (skladby): | 60 |
| Zvukové efekty: | Ozvěna |
| Metronom: | Ano |
| Napájecí konektor: | Ano |
| Pedálový vstup: | Ano |
| Výstupy pro sluchátka: | 2 |
| Rozhraní: | USB |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Typ displeje: | LCD |
