Casio CT-S100 digitální piano 61 klíče/klíčů Černá, Bílá
Kód: IKLCAIKEY0007Detailní popis produktu
Casio CT-S100 digitální piano 61 klíče/klíčů Černá, Bílá| Typ produktu | Keyboard |
| Typ zdroje | Baterie, DC |
| Počet baterií | 6 |
| Typ baterie | AA |
| Barva | Bílá, Černá |
| Počet klíčů | 61 klíče/klíčů |
| Hmotnost | 3,3 kg |
| Výška | 73 mm |
| Hloubka | 256 mm |
| Šířka | 930 mm |
| Maximální polyfonie (noty) | 32 |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Rozsah tempa metronomu | 20 - 225 bpm |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Počet tónů | 122 |
| Kapacita paměti pro hudbu (skladby) | 60 |
| Napájecí konektor | Ano |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| USB port | Ano |
| Konektor USB | Micro-USB B |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 4971850314912 |
| Typ produktu: | Keyboard |
| Typ zdroje: | Baterie, DC |
| Počet baterií: | 6 |
| Typ baterie: | AA |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Počet klíčů: | 61 klíče/klíčů |
| Hmotnost: | 3,3 kg |
| Výška: | 73 mm |
| Hloubka: | 256 mm |
| Šířka: | 930 mm |
| Maximální polyfonie (noty): | 32 |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Rozsah tempa metronomu: | 20 - 225 bpm |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Počet tónů: | 122 |
| Kapacita paměti pro hudbu (skladby): | 60 |
| Napájecí konektor: | Ano |
| Výstupy pro sluchátka: | 1 |
| USB port: | Ano |
| Konektor USB: | Micro-USB B |
| Připojení sluchátek: | 3,5 mm |
