Tracer SET TRAKLA46773 klávesnice RF Nano bezdrátový
Kód: PERTRCKLM0012Detailní popis produktu
Tracer SET TRAKLA46773 klávesnice RF Nano bezdrátový| Typ zdroje | Baterie |
| Povrchové zbarvení | Monotónní |
| Barva | Černá |
| Podložka pod zápěstí | Ne |
| Styl klávesnice | Přímý |
| Podsvícení | Ne |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Klávesy Windows | Ano |
| Numerické klávesy | Ano |
| Spínače klávesnice | Membránový spínač |
| Doporučené použití | Univerzální |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátový |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Formát klávesnice | Standardní |
| Typ přijímače | Nano přijímač |
| Přijímač | Ano |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB |
| Obsahuje myš | Ano |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Typ baterií myši | AAA |
| Rozlišení pohybu | 1000 DPI |
| Rolovací kolečko | Ano |
| Rolovací směry | Svislý |
| Typ závitnice | Kola |
| Počet tlačítek | 3 |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keyboard sets with mouse |
|---|---|
| EAN: | 5907512866122 |
| Typ zdroje: | Baterie |
| Povrchové zbarvení: | Monotónní |
| Barva: | Černá |
| Podložka pod zápěstí: | Ne |
| Styl klávesnice: | Přímý |
| Podsvícení: | Ne |
| Frekvenční pásmo: | 2.4 GHz |
| Klávesy Windows: | Ano |
| Numerické klávesy: | Ano |
| Spínače klávesnice: | Membránový spínač |
| Doporučené použití: | Univerzální |
| Rozhraní zařízení: | RF bezdrátový |
| Polohovací zařízení: | Ne |
| Formát klávesnice: | Standardní |
| Typ přijímače: | Nano přijímač |
| Přijímač: | Ano |
| Počet přiložených produtků: | 1 kusů |
| Rozhraní bezdrátového přijímače: | USB |
| Obsahuje myš: | Ano |
| Typ tlačítek: | Stisknutelná tlačítka |
| Typ baterií myši: | AAA |
| Rozlišení pohybu: | 1000 DPI |
| Rolovací kolečko: | Ano |
| Rolovací směry: | Svislý |
| Typ závitnice: | Kola |
| Počet tlačítek: | 3 |
| Technologie detekce pohybu: | Optický |
| Dosah bezdrátového spojení: | 10 m |
