MSI FORGE K210 WIRELESS COMBO klávesnice Obsahuje myš Domov/kancelář USB QWERTY Americká angličtina Černá
Kód: PERMISKLM0003Detailní popis produktu
MSI FORGE K210 WIRELESS COMBO klávesnice Obsahuje myš Domov/kancelář USB QWERTY Americká angličtina Černá| Konektor USB | USB Typ-A |
| Typ zdroje | Baterie, USB |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Typ baterií klávesnice | Zabudovaná baterie |
| Barva | Černá |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Podsvícení | Ne |
| Klávesové zkratky | Ano |
| Rozvržení klávesnice | QWERTY |
| Spínače klávesnice | Mechanický spínač |
| Rozhraní zařízení | USB |
| Multimediální klávesy | Ano |
| Klávesy Windows | Ano |
| Materiál kláves Keycaps | ABS (akrylonitril-butadien-styren) |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Doporučené použití | Domov/kancelář |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Numerické klávesy | Ano |
| Formát klávesnice | Plná velikost (100 %) |
| Klávesový profil klávesnice | Vysokoprofilové |
| Jazyk klávesnice | Americká angličtina |
| Hmotnost klávesnice | 630 g |
| Rozměry myši (š x h x v) | 124 x 63 x 40 mm |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 433 x 122 x 17 mm |
| Výška balení | 43 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Hmotnost včetně balení | 820 g |
| Šířka balení | 518 mm |
| Počet přiložených produtků | 2 kusů |
| Rozlišení pohybu | 1600 DPI |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Obsahuje myš | Ano |
| Počet tlačítek | 6 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keyboard sets with mouse |
|---|---|
| EAN: | 4711377367042 |
| Konektor USB: | USB Typ-A |
| Typ zdroje: | Baterie, USB |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Typ baterií klávesnice: | Zabudovaná baterie |
| Barva: | Černá |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| Podsvícení: | Ne |
| Klávesové zkratky: | Ano |
| Rozvržení klávesnice: | QWERTY |
| Spínače klávesnice: | Mechanický spínač |
| Rozhraní zařízení: | USB |
| Multimediální klávesy: | Ano |
| Klávesy Windows: | Ano |
| Materiál kláves Keycaps: | ABS (akrylonitril-butadien-styren) |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Doporučené použití: | Domov/kancelář |
| Polohovací zařízení: | Ne |
| Numerické klávesy: | Ano |
| Formát klávesnice: | Plná velikost (100 %) |
| Klávesový profil klávesnice: | Vysokoprofilové |
| Jazyk klávesnice: | Americká angličtina |
| Hmotnost klávesnice: | 630 g |
| Rozměry myši (š x h x v): | 124 x 63 x 40 mm |
| Rozměry klávesnice (š x h x v): | 433 x 122 x 17 mm |
| Výška balení: | 43 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Hmotnost včetně balení: | 820 g |
| Šířka balení: | 518 mm |
| Počet přiložených produtků: | 2 kusů |
| Rozlišení pohybu: | 1600 DPI |
| Technologie detekce pohybu: | Optický |
| Obsahuje myš: | Ano |
| Počet tlačítek: | 6 |
