Gembird KBS-WMS-01-W-CYRL Bezdrátová stolní sada Silent Key Pro Business, bílý, RU rozložení
Kód: PERGEMKLM0031Detailní popis produktu
Gembird KBS-WMS-01-W-CYRL Bezdrátová stolní sada Silent Key Pro Business, bílý, RU rozložení| Typ zdroje | Baterie |
| Barva | Bílá |
| Podložka pod zápěstí | Ne |
| Podsvícení | Ne |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| LED indikátory | Ano |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátový |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Doporučené použití | Univerzální |
| Formát klávesnice | Plná velikost (100 %) |
| Klávesy Windows | Ano |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Jazyk klávesnice | Ruský |
| Numerické klávesy | Ano |
| Spínače klávesnice | Membránový spínač |
| Rozvržení klávesnice | QWERTY |
| Hmotnost klávesnice | 490 g |
| Váha myši | 55 g |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB Typ-A |
| Typ přijímače | Mikro přijímač |
| Počet přiložených produtků | 2 kusů |
| Baterie | Ne |
| Návod k obsluze | Ano |
| Přijímač | Ano |
| Obsahuje myš | Ano |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Rolovací kolečko | Ano |
| Typ závitnice | Kola |
| Rozlišení pohybu | 5000 DPI |
| Rolovací směry | Svislý |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Varování | Nerozebírejte klávesnici - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronických zařízení., Chraňte před vodou a jinými kapalinami. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keyboard sets with mouse |
|---|---|
| EAN: | 8716309137065 |
| Typ zdroje: | Baterie |
| Barva: | Bílá |
| Podložka pod zápěstí: | Ne |
| Podsvícení: | Ne |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| LED indikátory: | Ano |
| Rozhraní zařízení: | RF bezdrátový |
| Polohovací zařízení: | Ne |
| Doporučené použití: | Univerzální |
| Formát klávesnice: | Plná velikost (100 %) |
| Klávesy Windows: | Ano |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Jazyk klávesnice: | Ruský |
| Numerické klávesy: | Ano |
| Spínače klávesnice: | Membránový spínač |
| Rozvržení klávesnice: | QWERTY |
| Hmotnost klávesnice: | 490 g |
| Váha myši: | 55 g |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10, Windows 11 |
| Ostatní podporované operační systémy: | ChromeOS |
| Rozhraní bezdrátového přijímače: | USB Typ-A |
| Typ přijímače: | Mikro přijímač |
| Počet přiložených produtků: | 2 kusů |
| Baterie: | Ne |
| Návod k obsluze: | Ano |
| Přijímač: | Ano |
| Obsahuje myš: | Ano |
| Typ tlačítek: | Stisknutelná tlačítka |
| Rolovací kolečko: | Ano |
| Typ závitnice: | Kola |
| Rozlišení pohybu: | 5000 DPI |
| Rolovací směry: | Svislý |
| Technologie detekce pohybu: | Optický |
| Varování: | Nerozebírejte klávesnici - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronických zařízení., Chraňte před vodou a jinými kapalinami. |
