DELL KM5221W klávesnice RF bezdrátový QWERTY US Mezinárodní Černá
Kód: PERDELKLM0018Detailní popis produktu
DELL KM5221W klávesnice RF bezdrátový QWERTY US Mezinárodní Černá| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Typ zdroje | Baterie |
| Typ baterií klávesnice | AAA |
| Počet baterií (klávesnice) | 2 |
| Životnost baterie | 36 měsíc/ů |
| Podložka pod zápěstí | Ne |
| Podsvícení | Ne |
| LED indikátory | Baterie |
| Barva | Černá |
| Styl klávesnice | Přímý |
| Numerické klávesy | Ano |
| Klávesové zkratky | Ano |
| Doporučené použití | Kancelář |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátový |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Formát klávesnice | Plná velikost (100 %) |
| Jazyk klávesnice | US Mezinárodní |
| Programovatelné horké klávesy | Ano |
| Počet horkých kláves | 12 |
| Rozvržení klávesnice | QWERTY |
| Hmotnost klávesnice | 400 g |
| Váha myši | 91,8 g |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 433 x 123 x 34 mm |
| Rozměry myši (š x h x v) | 115,51 x 61,96 x 38,14 mm |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 8.1 x64, Windows 10 Enterprise, Windows 8 Pro x64, Windows 8 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 Education x64 |
| Ostatní podporované operační systémy | Chrom, DOS |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Podporované mobilní operační systémy | Android |
| Typ balení | Krabice |
| Baterie | Ano |
| Šířka balení | 455 mm |
| Hmotnost včetně balení | 713 g |
| Výška balení | 72 mm |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -10 - 50 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 65 °C |
| Rolovací kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 3 |
| Typ baterií myši | AA |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| Rolovací směry | Svislý |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Typ závitnice | Kola |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Rozlišení pohybu | 1600 DPI |
| Počet baterií (myš) | 1 |
| Obsahuje myš | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Keyboard sets with mouse |
|---|---|
| EAN: | 5397184494707 |
| Dosah bezdrátového spojení: | 10 m |
| Typ zdroje: | Baterie |
| Typ baterií klávesnice: | AAA |
| Počet baterií (klávesnice): | 2 |
| Životnost baterie: | 36 měsíc/ů |
| Podložka pod zápěstí: | Ne |
| Podsvícení: | Ne |
| LED indikátory: | Baterie |
| Barva: | Černá |
| Styl klávesnice: | Přímý |
| Numerické klávesy: | Ano |
| Klávesové zkratky: | Ano |
| Doporučené použití: | Kancelář |
| Rozhraní zařízení: | RF bezdrátový |
| Polohovací zařízení: | Ne |
| Frekvenční pásmo: | 2.4 GHz |
| Formát klávesnice: | Plná velikost (100 %) |
| Jazyk klávesnice: | US Mezinárodní |
| Programovatelné horké klávesy: | Ano |
| Počet horkých kláves: | 12 |
| Rozvržení klávesnice: | QWERTY |
| Hmotnost klávesnice: | 400 g |
| Váha myši: | 91,8 g |
| Rozměry klávesnice (š x h x v): | 433 x 123 x 34 mm |
| Rozměry myši (š x h x v): | 115,51 x 61,96 x 38,14 mm |
| Podporované operační systémy Mac: | Ano |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 8.1 x64, Windows 10 Enterprise, Windows 8 Pro x64, Windows 8 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 Education x64 |
| Ostatní podporované operační systémy: | Chrom, DOS |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Podporované mobilní operační systémy: | Android |
| Typ balení: | Krabice |
| Baterie: | Ano |
| Šířka balení: | 455 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 713 g |
| Výška balení: | 72 mm |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -10 - 50 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -40 - 65 °C |
| Rolovací kolečko: | Ano |
| Počet tlačítek: | 3 |
| Typ baterií myši: | AA |
| Formát: | Pro praváky i leváky |
| Rolovací směry: | Svislý |
| Technologie detekce pohybu: | Optický |
| Typ závitnice: | Kola |
| Typ tlačítek: | Stisknutelná tlačítka |
| Rozlišení pohybu: | 1600 DPI |
| Počet baterií (myš): | 1 |
| Obsahuje myš: | Ano |
