Einhell TP-JST 18/135 Li BL - Solo přímočará pila 3500 spm 1,96 kg
Kód: NAKEINWYR0007Detailní popis produktu
Einhell TP-JST 18/135 Li BL - Solo přímočará pila 3500 spm 1,96 kg| Nastavení úkosu bez použití nářadí | Ano |
| Měkký start | Ano |
| Výměna listu bez nářadí | Ano |
| Otvor na prach | Ano |
| Nastavení pokosníku | 45° |
| Vestavěné světlo | Ano |
| Nastavitelná rychlost | Ano |
| Orbitální akce | Ne |
| Seřízení pokosníku | Ano |
| Barva | Červená, Černá |
| Snadné uchopení | Ano |
| Vhodné pro materiály | Plast, Ocel, Dřevo |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Napětí baterie | 18 V |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Hmotnost | 1,96 kg |
| Frekvence volnoběhu (max.) | 3500 spm |
| Hloubka řezu do oceli | 1 cm |
| Hloubka řezu do dřeva | 13,5 cm |
| Včetně baterie | Ne |
| Pouzdro na přenášení | Ne |
| Nabíječka baterie | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jigsaws |
|---|---|
| EAN: | 4006825670486 |
| Nastavení úkosu bez použití nářadí: | Ano |
| Měkký start: | Ano |
| Výměna listu bez nářadí: | Ano |
| Otvor na prach: | Ano |
| Nastavení pokosníku: | 45° |
| Vestavěné světlo: | Ano |
| Nastavitelná rychlost: | Ano |
| Orbitální akce: | Ne |
| Seřízení pokosníku: | Ano |
| Barva: | Červená, Černá |
| Snadné uchopení: | Ano |
| Vhodné pro materiály: | Plast, Ocel, Dřevo |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Napětí baterie: | 18 V |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Hmotnost: | 1,96 kg |
| Frekvence volnoběhu (max.): | 3500 spm |
| Hloubka řezu do oceli: | 1 cm |
| Hloubka řezu do dřeva: | 13,5 cm |
| Včetně baterie: | Ne |
| Pouzdro na přenášení: | Ne |
| Nabíječka baterie: | Ne |
