Turtle Dual XLR Output - dvoukabelový adaptér pro převod digitálního zvuku Dante na analogový signál XLR
Kód: IKLTURINT0002Detailní popis produktu
Turtle Dual XLR Output - dvoukabelový adaptér pro převod digitálního zvuku Dante na analogový signál XLR| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
| Pohlaví konektoru 1 | Samice |
| USB Power Delivery | Ano |
| Konektor 1 | 1 x RJ-45 |
| Konektor 2 | 2 x XLR |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Barva | Černá |
| Spotřeba elektrické energie | 1,25 W |
| Vstupní napětí | 5 V |
| Proud | 500 mA |
| Odstup signálu od šumu | 100 dB |
| Celkové harmonické zkreslení (THD) + šum | <0.01% |
| Dynamický rozsah | 100 dB |
| Impedance | 600 ohm |
| Vzorkovací rychlost | 44,1 kHz / 48 kHz / 88,2 kHz / 96 kHz |
| Bitová hloubka | 24 |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Šířka | 115 mm |
| Hloubka | 40 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hmotnost | 173 g |
| Resetovací funkce | Ano |
| Maximální teplota | 40°C |
| Minimální provozní teplota | 0 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -10 - 90 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -20 - 60 °C |
| Obsah balení | Uživatelský manuál, Adaptér |
| Varování | Nevystavujte jej extrémním teplotám ani vlhkosti. |
| Základní materiál | Plast |
| Materiál | Recyklovaný plast |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Interfaces |
|---|---|
| EAN: | 9309002545030 |
| Pohlaví konektoru 2: | Samec |
| Pohlaví konektoru 1: | Samice |
| USB Power Delivery: | Ano |
| Konektor 1: | 1 x RJ-45 |
| Konektor 2: | 2 x XLR |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE): | Ano |
| Barva: | Černá |
| Spotřeba elektrické energie: | 1,25 W |
| Vstupní napětí: | 5 V |
| Proud: | 500 mA |
| Odstup signálu od šumu: | 100 dB |
| Celkové harmonické zkreslení (THD) + šum: | <0.01% |
| Dynamický rozsah: | 100 dB |
| Impedance: | 600 ohm |
| Vzorkovací rychlost: | 44,1 kHz / 48 kHz / 88,2 kHz / 96 kHz |
| Bitová hloubka: | 24 |
| Frekvence sluchátek: | 20 - 20000 Hz |
| Šířka: | 115 mm |
| Hloubka: | 40 mm |
| Výška: | 28 mm |
| Hmotnost: | 173 g |
| Resetovací funkce: | Ano |
| Maximální teplota: | 40°C |
| Minimální provozní teplota: | 0 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -10 - 90 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -20 - 60 °C |
| Obsah balení: | Uživatelský manuál, Adaptér |
| Varování: | Nevystavujte jej extrémním teplotám ani vlhkosti. |
| Základní materiál: | Plast |
| Materiál: | Recyklovaný plast |
