Solid State Logic SSL2+ MKII - audio rozhraní 2x2 USB-C
Kód: IKLSSGINT0003Detailní popis produktu
Solid State Logic SSL2+ MKII - audio rozhraní 2x2 USB-C| Typ produktu | Zvukové rozhraní |
| Kontrola | Tlačítka, otočný knoflík |
| Loopback | Ano |
| USB Power Delivery | Ano |
| Výstupní impedance | 40 ohm |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Vstupní impedance | 200 ohm |
| Vzorkovací rychlost | 44.1 / 48 kHz / 88.2 kHz / 96 kHz / 176.4 kHz / 192 kHz |
| Bitová hloubka | 32 |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 159 mm |
| Hmotnost | 900 g |
| Šířka | 234 mm |
| Barva | Černá |
| Správné použití | Studio |
| Model | Rozhraní USB |
| Kontrolka LED | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS 12 nebo novější |
| Zahrnutý software | SSL Production Pack, Ableton Live Lite |
| Včetně hardwaru | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Výstup 6,35 mm | 4 |
| Instrumentální vstup TS 1/4" (6,35 mm) | 2 |
| Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm) | 2 |
| Vstup MIDI (5-pinový) | 1 |
| Výstup MIDI (5-pinový) | 1 |
| XLR Combo vstupy | 2 |
| Vestavěný displej | Ne |
| Obsah balení | Kabel USB-C do A, Kabel USB-C do C, Rozhraní x 1 |
| Varování | Neotevírejte kryt zařízení, hrozí riziko úrazu elektrickým proudem., Skladujte mimo dosah tepla a otevřeného ohně., Vyhněte se kontaktu s kapalinami a vlhkostí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Interfaces |
|---|---|
| EAN: | 878076001968 |
| Typ produktu: | Zvukové rozhraní |
| Kontrola: | Tlačítka, otočný knoflík |
| Loopback: | Ano |
| USB Power Delivery: | Ano |
| Výstupní impedance: | 40 ohm |
| Frekvence sluchátek: | 20 - 20000 Hz |
| Vstupní impedance: | 200 ohm |
| Vzorkovací rychlost: | 44.1 / 48 kHz / 88.2 kHz / 96 kHz / 176.4 kHz / 192 kHz |
| Bitová hloubka: | 32 |
| Výška: | 70 mm |
| Hloubka: | 159 mm |
| Hmotnost: | 900 g |
| Šířka: | 234 mm |
| Barva: | Černá |
| Správné použití: | Studio |
| Model: | Rozhraní USB |
| Kontrolka LED: | Ano |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS 12 nebo novější |
| Zahrnutý software: | SSL Production Pack, Ableton Live Lite |
| Včetně hardwaru: | Ano |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Počet portů USB typu C: | 1 |
| Výstup 6,35 mm: | 4 |
| Instrumentální vstup TS 1/4" (6,35 mm): | 2 |
| Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm): | 2 |
| Vstup MIDI (5-pinový): | 1 |
| Výstup MIDI (5-pinový): | 1 |
| XLR Combo vstupy: | 2 |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Obsah balení: | Kabel USB-C do A, Kabel USB-C do C, Rozhraní x 1 |
| Varování: | Neotevírejte kryt zařízení, hrozí riziko úrazu elektrickým proudem., Skladujte mimo dosah tepla a otevřeného ohně., Vyhněte se kontaktu s kapalinami a vlhkostí. |
