RØDECaster Video S - konzola pro výrobu videa a zvuku, černá
Kód: IKLRDEINT0014Detailní popis produktu
RØDECaster Video S - konzola pro výrobu videa a zvuku, černá| Typ produktu | Studiový ovladač |
| Podporované streamovací platformy | Youtube, Twitter/X, Twitch, Facebook, Vlastní server |
| Zabudovaná Wi-Fi | Ano |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Ethernet | Ano |
| Barva | Černá |
| Zvukové efekty | Aural Exciter™, Panning, Compressor, Big Bottom™, De-esser, Šumová brána, EQ, Filtr horní propusti |
| Podpora zvukových efektů | Ano |
| Frekvenční rozsah mikrofonních vstupů | 20Hz - 20kHz |
| Rozsah zesílení předzesilovače | 0 - 76dB |
| Délka | 253,5 mm |
| Výška | 60,2 mm |
| Hmotnost | 875 g |
| Šířka | 128,4 mm |
| Čtečka paměťových karet MicroSD | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| Rozhraní zařízení | USB typu C |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Počet portů USB typu C | 5 |
| Kombinované vstupy XLR/TRS 1/4" (6,35 mm) | 2 |
| Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm) | 2 |
| Konektory ethernet LAN | 1 |
| Počet výstupních HDMI portů | 1 |
| Počet vstupních HDMI portů | 3 |
| Bluetooth | Ano |
| Obsah balení | Kabel USB typu C x 1, RØDECaster Video x 1, Zdroj napájení |
| Maximální rozlišení videa | 1920 x 1080 px |
| Varování | Neotevírejte kryt zařízení, hrozí riziko úrazu elektrickým proudem., Skladujte mimo dosah tepla a otevřeného ohně., Vyhněte se kontaktu s kapalinami a vlhkostí. |
| Napětí napájecího zdroje | 20 V |
| Napájecí zdroj | USB-C PD |
| Proud | 2.25 A |
| Typ zdroje | USB |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Interfaces |
|---|---|
| EAN: | 698813017393 |
| Typ produktu: | Studiový ovladač |
| Podporované streamovací platformy: | Youtube, Twitter/X, Twitch, Facebook, Vlastní server |
| Zabudovaná Wi-Fi: | Ano |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| Ethernet: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Zvukové efekty: | Aural Exciter™, Panning, Compressor, Big Bottom™, De-esser, Šumová brána, EQ, Filtr horní propusti |
| Podpora zvukových efektů: | Ano |
| Frekvenční rozsah mikrofonních vstupů: | 20Hz - 20kHz |
| Rozsah zesílení předzesilovače: | 0 - 76dB |
| Délka: | 253,5 mm |
| Výška: | 60,2 mm |
| Hmotnost: | 875 g |
| Šířka: | 128,4 mm |
| Čtečka paměťových karet MicroSD: | Ano |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Rozhraní zařízení: | USB typu C |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Počet portů USB typu C: | 5 |
| Kombinované vstupy XLR/TRS 1/4" (6,35 mm): | 2 |
| Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm): | 2 |
| Konektory ethernet LAN: | 1 |
| Počet výstupních HDMI portů: | 1 |
| Počet vstupních HDMI portů: | 3 |
| Bluetooth: | Ano |
| Obsah balení: | Kabel USB typu C x 1, RØDECaster Video x 1, Zdroj napájení |
| Maximální rozlišení videa: | 1920 x 1080 px |
| Varování: | Neotevírejte kryt zařízení, hrozí riziko úrazu elektrickým proudem., Skladujte mimo dosah tepla a otevřeného ohně., Vyhněte se kontaktu s kapalinami a vlhkostí. |
| Napětí napájecího zdroje: | 20 V |
| Napájecí zdroj: | USB-C PD |
| Proud: | 2.25 A |
| Typ zdroje: | USB |
