Focusrite Scarlett 18/20 4th Gen - zvukové rozhraní
Kód: IKLFCRINT0012Detailní popis produktu
Focusrite Scarlett 18/20 4th Gen - zvukové rozhraní| Formát | Psací stůl |
| Typ produktu | Zvukové rozhraní |
| USB Power Delivery | Ano |
| Příkon | 15 W |
| Vzorkovací rychlost | 44.1 / 48 kHz / 88.2 kHz / 96 kHz / 176.4 kHz / 192 kHz |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Bitová hloubka | 24 |
| Šířka | 442 mm |
| Hloubka | 259,7 mm |
| Výška | 46,6 mm |
| Hmotnost | 3,3 kg |
| Správné použití | Studio |
| Barva | Černá, Červená |
| Fantomové napájení | Ano |
| Loopback | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Zahrnutý software | Hitmaker Expansion, Ableton Live Lite, Cubase LE, Pro Tools Intro+ |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Včetně hardwaru | Ano |
| Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm) | 2 |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Výstup MIDI (5-pinový) | 1 |
| XLR Combo vstupy | 10 |
| S/PDIF výstup | 1 |
| S/PDIF vstup | 1 |
| Výstup World Clock | Ano |
| Výstup 6,35 mm | 10 |
| Optický vstup | 2 |
| Vstup MIDI (5-pinový) | 1 |
| Optický výstup | 2 |
| Obsah balení | Kabel USB typu C x 1, Zdroj napájení, Audio rozhraní x 1, Adaptér |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s kapalinami a vlhkostí., Neotevírejte kryt zařízení, hrozí riziko úrazu elektrickým proudem., Skladujte mimo dosah tepla a otevřeného ohně. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Interfaces |
|---|---|
| EAN: | 815301001522 |
| Formát: | Psací stůl |
| Typ produktu: | Zvukové rozhraní |
| USB Power Delivery: | Ano |
| Příkon: | 15 W |
| Vzorkovací rychlost: | 44.1 / 48 kHz / 88.2 kHz / 96 kHz / 176.4 kHz / 192 kHz |
| Frekvence sluchátek: | 20 - 20000 Hz |
| Bitová hloubka: | 24 |
| Šířka: | 442 mm |
| Hloubka: | 259,7 mm |
| Výška: | 46,6 mm |
| Hmotnost: | 3,3 kg |
| Správné použití: | Studio |
| Barva: | Černá, Červená |
| Fantomové napájení: | Ano |
| Loopback: | Ano |
| Podporované operační systémy Mac: | Ano |
| Zahrnutý software: | Hitmaker Expansion, Ableton Live Lite, Cubase LE, Pro Tools Intro+ |
| Podporované operační systémy Windows: | Ano |
| Včetně hardwaru: | Ano |
| Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm): | 2 |
| Počet portů USB typu C: | 1 |
| Výstup MIDI (5-pinový): | 1 |
| XLR Combo vstupy: | 10 |
| S/PDIF výstup: | 1 |
| S/PDIF vstup: | 1 |
| Výstup World Clock: | Ano |
| Výstup 6,35 mm: | 10 |
| Optický vstup: | 2 |
| Vstup MIDI (5-pinový): | 1 |
| Optický výstup: | 2 |
| Obsah balení: | Kabel USB typu C x 1, Zdroj napájení, Audio rozhraní x 1, Adaptér |
| Varování: | Vyhněte se kontaktu s kapalinami a vlhkostí., Neotevírejte kryt zařízení, hrozí riziko úrazu elektrickým proudem., Skladujte mimo dosah tepla a otevřeného ohně. |
