Dahua Technology VTO2202F-P-S3 domácí interkom systém 2 MP Stříbrná
Kód: SDODAUWDB0069Detailní popis produktu
Dahua Technology VTO2202F-P-S3 domácí interkom systém 2 MP Stříbrná| Technologie kabeláže | 10/100Base-T(X) |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10, 100 Mbit/s |
| Typ rozhraní Ethernetu | Fast Ethernet |
| Podporované síťové protokoly | IPv4; RTSP; UDP; DNS; P2P; UPnP; RTP; TCP; SIP |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 256 GB |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 4 W |
| Typ napájení venkovní jednotky | DC/PoE |
| Spotřeba elektrické energie | 5 W |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Umístění / poloha | Svislý |
| IK kód | IK07 |
| Správné použití | Venkovní |
| Barva | Stříbrná |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP65 |
| Základní materiál | Hliník |
| Počet reproduktorů | 1 |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Zvukové kodeky | PCM, G.711a, G.711u |
| Šířka | 96 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 28,5 mm |
| Hmotnost včetně balení | 480 g |
| Včetně venkovní jednotky | Ano |
| Včetně domovní jednotky | Ne |
| Montovatelné na zeď | Ano |
| Schopnost streamování | Ano |
| Ovládání dveřní stanice | Ano |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Hlasitý odposlech | Ano |
| Technologie propojení | Kabel |
| Certifikace | CE, FCC, UL |
| Poskytovaný operační systém | Embedded LINUX |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 0 - 40 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -30 - 60 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Média pro přehrávání | H.264, H.265 |
| Široký dynamický rozsah | Ano |
| Typ snímače | CMOS |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 25 fps |
| Počet megapixelů | 2 MP |
| Svislý porozovací úhel | 87,1° |
| Velikost optického senzoru | 25,4 / 2,9 mm (1 / 2.9") |
| Vodorovný pozorovací úhel | 168,6° |
| Úhel zorného pole | 176,7° |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | Ano |
| Noční vidění | Ano |
| Typ LED | IR |
| Porty RS-485 (vysílač) | 1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Intercoms |
|---|---|
| EAN: | 6923172563194 |
| Technologie kabeláže: | 10/100Base-T(X) |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 10, 100 Mbit/s |
| Typ rozhraní Ethernetu: | Fast Ethernet |
| Podporované síťové protokoly: | IPv4; RTSP; UDP; DNS; P2P; UPnP; RTP; TCP; SIP |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE): | Ano |
| Kompatibilní paměťové karty: | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě: | 256 GB |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 4 W |
| Typ napájení venkovní jednotky: | DC/PoE |
| Spotřeba elektrické energie: | 5 W |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Umístění / poloha: | Svislý |
| IK kód: | IK07 |
| Správné použití: | Venkovní |
| Barva: | Stříbrná |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP65 |
| Základní materiál: | Hliník |
| Počet reproduktorů: | 1 |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Zvukové kodeky: | PCM, G.711a, G.711u |
| Šířka: | 96 mm |
| Výška: | 130 mm |
| Hloubka: | 28,5 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 480 g |
| Včetně venkovní jednotky: | Ano |
| Včetně domovní jednotky: | Ne |
| Montovatelné na zeď: | Ano |
| Schopnost streamování: | Ano |
| Ovládání dveřní stanice: | Ano |
| Zabudovaný mikrofon: | Ano |
| Hlasitý odposlech: | Ano |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Certifikace: | CE, FCC, UL |
| Poskytovaný operační systém: | Embedded LINUX |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | 0 - 40 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -30 - 60 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 90% |
| Média pro přehrávání: | H.264, H.265 |
| Široký dynamický rozsah: | Ano |
| Typ snímače: | CMOS |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu: | 25 fps |
| Počet megapixelů: | 2 MP |
| Svislý porozovací úhel: | 87,1° |
| Velikost optického senzoru: | 25,4 / 2,9 mm (1 / 2.9") |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 168,6° |
| Úhel zorného pole: | 176,7° |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní: | Ano |
| Noční vidění: | Ano |
| Typ LED: | IR |
| Porty RS-485 (vysílač): | 1 |
