Intel Core Ultra 5 250K Plus procesor 30 MB Smart Cache Krabice
Kód: PROINTCI50294Detailní popis produktu
Intel Core Ultra 5 250K Plus procesor 30 MB Smart Cache Krabice| Softwarové rámce AI podporované CPU | Windows ML, WebNN, ONNX RT, DirectML, OpenVINO |
| Základní frekvence efektivních jader | 3,3 GHz |
| Počet jader procesoru | 18 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 30 MB |
| Účinná jádra | 12 |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 5 |
| Maximální turbo výkon | 159 W |
| Výkonná jádra | 6 |
| Kódový název procesoru | Arrow Lake |
| Model procesoru | 250K Plus |
| Frekvence boostu výkonných jader | 5,3 GHz |
| Základní frekvence výkonných jader | 4,2 GHz |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,3 GHz |
| Patice procesoru | FCLGA1851 |
| Počet vláken procesoru | 18 |
| ARK ID procesoru | 245694 |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Maximální počet proudů DMI | 8 |
| Základní výkon procesoru | 125 W |
| Frekvence boost efektivních jader | 4,6 GHz |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Generace procesoru | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Technologie termálního monitorování | Ano |
| Oblast trhu | Desktop |
| Podmínky použití | PC/Client/Tablet, Pracovní stanice |
| Verze PCI Express slotů | 5.0, 4.0 |
| Revize rozhraní DMI (Direct Media Interface) | 4.0 |
| Nečinné stavy | Ano |
| Podpora instrukčních sad | SSE4.2, AVX 2.0, SSE4.1 |
| Dostupné možnosti začlenění | Ne |
| Termální specifikace roztoku | PCG 2020A |
| Škálovatelnost | 1S |
| Maximální počet linek PCI Express | 24 |
| Execute Disable Bit | Ano |
| Velikost balení procesoru | 45 x 37.5 mm |
| Verze OpenCL | 3.0 |
| Status | Launched |
| Datum uvedení na trh | Q1'26 |
| Maximální vnitřní paměť | 256 GB |
| Grafický výstup | eDP1.4b, DP 2.1 UHBR20, HDMI 2.1 FRL |
| L2 cache | 30720 KB |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR5-SDRAM |
| ECC | Ano |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem | 256 GB |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Softwarové rámce AI podporované GPU | ONNX RT, DirectML, OpenVINO, Windows ML, WebGPU |
| ID integrovaného grafického adaptéru | 0x7D67 |
| Obnovovací frekvence integrovaného grafického adaptéru při maximálním rozlišení (eDP - integrovaný plochý panel) | 120 Hz |
| Maximální rozlišení integrovaného grafického adaptéru (DisplayPort) | 7680 x 4320 px |
| Xe jádra | 4 |
| Verze DirectX integrovaného grafického adaptéru | 12.0 |
| Verze OpenGL integrovaného grafického adaptéru | 4.5 |
| Podpora šifrovacích/dešifrovacích kodeků hardwaru | H.264, H.265 (HEVC) |
| Maximální dynamická grafická frekvence | 1900 MHz |
| Základní grafická frekvence | 300 MHz |
| Počet monitorů podporovaných integrovaným grafickým adaptérem | 4 |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Graphics |
| Obnovovací frekvence integrovaného grafického adaptéru při maximálním rozlišení (HDMI) | 60 Hz |
| Obnovovací frekvence integrovaného grafického adaptéru při maximálním rozlišení (DisplayPort) | 60 Hz |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Kódování/dekódování AV1 | Ano |
| Virtualizační technologie Intel® s ochranou přesměrování (VT-rp) | Ano |
| Šifrování Intel® Total Memory Encryption – Multi Key | Ano |
| Technologie Intel Enhanced Intel SpeedStep | Ano |
| Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET) | Ano |
| Technologie Intel® Quick Sync Video | Ano |
| Technologie Intel® Trusted Execution | Ano |
| Intel® Secure Key | Ano |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU | Ano |
| Intel® Thread Director | Ano |
| Technologie Intel® Active Management (Intel® AMT) | Ano |
| Způsobilost pro Intel vPro® Enterprise Platform | Ano |
| Vhodnost platformy Intel® vPro ™ | Ano |
| Technologie Intel® OS Guard | Ano |
| Technologie Intel® Threat Detection Technology (TDT) | Ano |
| Program Intel® Stable IT Platform (SIPP) | Ano |
| Ovládání Mode-based Execute (MBE) | Ano |
| Intel® Boot Guard | Ano |
| Intel® One-Click Recovery | Ano |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Ano |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT) | Ano |
| Technologie Intel® Speed Shift Technology | Ano |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) na GPU | Ano |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x) | Ano |
| Intel® Volume Management Device (VMD) | Ano |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ano |
| Technologie Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Intel® Standard Manageability (ISM) | Ano |
| Intel® 64 | Ano |
| Technologie Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Ne |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d | Ano |
| Intel® Remote Platform Erase (RPE) | Ano |
| Softwarové rámce AI podporované NPU | OpenVINO, DirectML, WebNN, ONNX RT, Windows ML |
| Celkový výkon procesoru až | 30 TOPs |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | Intel AI Boost |
| Výkon GPU až | 8 TOPs |
| Podpora řídkosti | Ano |
| Podpora efektů Windows Studio | Ano |
| Výkon NPU až | 13 TOPs |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Intel Core i5 processors |
|---|---|
| EAN: | 5032037284738 |
| Softwarové rámce AI podporované CPU: | Windows ML, WebNN, ONNX RT, DirectML, OpenVINO |
| Základní frekvence efektivních jader: | 3,3 GHz |
| Počet jader procesoru: | 18 |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 30 MB |
| Účinná jádra: | 12 |
| Typ procesoru: | Intel Core Ultra 5 |
| Maximální turbo výkon: | 159 W |
| Výkonná jádra: | 6 |
| Kódový název procesoru: | Arrow Lake |
| Model procesoru: | 250K Plus |
| Frekvence boostu výkonných jader: | 5,3 GHz |
| Základní frekvence výkonných jader: | 4,2 GHz |
| Typ paměti cache procesoru: | Smart Cache |
| Takt procesoru při přetaktování: | 5,3 GHz |
| Patice procesoru: | FCLGA1851 |
| Počet vláken procesoru: | 18 |
| ARK ID procesoru: | 245694 |
| Provozní režimy procesoru: | 64bitový |
| Maximální počet proudů DMI: | 8 |
| Základní výkon procesoru: | 125 W |
| Frekvence boost efektivních jader: | 4,6 GHz |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Generace procesoru: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Technologie termálního monitorování: | Ano |
| Oblast trhu: | Desktop |
| Podmínky použití: | PC/Client/Tablet, Pracovní stanice |
| Verze PCI Express slotů: | 5.0, 4.0 |
| Revize rozhraní DMI (Direct Media Interface): | 4.0 |
| Nečinné stavy: | Ano |
| Podpora instrukčních sad: | SSE4.2, AVX 2.0, SSE4.1 |
| Dostupné možnosti začlenění: | Ne |
| Termální specifikace roztoku: | PCG 2020A |
| Škálovatelnost: | 1S |
| Maximální počet linek PCI Express: | 24 |
| Execute Disable Bit: | Ano |
| Velikost balení procesoru: | 45 x 37.5 mm |
| Verze OpenCL: | 3.0 |
| Status: | Launched |
| Datum uvedení na trh: | Q1'26 |
| Maximální vnitřní paměť: | 256 GB |
| Grafický výstup: | eDP1.4b, DP 2.1 UHBR20, HDMI 2.1 FRL |
| L2 cache: | 30720 KB |
| Typy paměti podporované procesorem: | DDR5-SDRAM |
| ECC: | Ano |
| Podpora paměťových kanálů: | 2 kanály |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem: | 256 GB |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Softwarové rámce AI podporované GPU: | ONNX RT, DirectML, OpenVINO, Windows ML, WebGPU |
| ID integrovaného grafického adaptéru: | 0x7D67 |
| Obnovovací frekvence integrovaného grafického adaptéru při maximálním rozlišení (eDP - integrovaný plochý panel): | 120 Hz |
| Maximální rozlišení integrovaného grafického adaptéru (DisplayPort): | 7680 x 4320 px |
| Xe jádra: | 4 |
| Verze DirectX integrovaného grafického adaptéru: | 12.0 |
| Verze OpenGL integrovaného grafického adaptéru: | 4.5 |
| Podpora šifrovacích/dešifrovacích kodeků hardwaru: | H.264, H.265 (HEVC) |
| Maximální dynamická grafická frekvence: | 1900 MHz |
| Základní grafická frekvence: | 300 MHz |
| Počet monitorů podporovaných integrovaným grafickým adaptérem: | 4 |
| Model grafického adaptéru na kartě: | Intel Graphics |
| Obnovovací frekvence integrovaného grafického adaptéru při maximálním rozlišení (HDMI): | 60 Hz |
| Obnovovací frekvence integrovaného grafického adaptéru při maximálním rozlišení (DisplayPort): | 60 Hz |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ne |
| Kódování/dekódování AV1: | Ano |
| Virtualizační technologie Intel® s ochranou přesměrování (VT-rp): | Ano |
| Šifrování Intel® Total Memory Encryption – Multi Key: | Ano |
| Technologie Intel Enhanced Intel SpeedStep: | Ano |
| Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET): | Ano |
| Technologie Intel® Quick Sync Video: | Ano |
| Technologie Intel® Trusted Execution: | Ano |
| Intel® Secure Key: | Ano |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU: | Ano |
| Intel® Thread Director: | Ano |
| Technologie Intel® Active Management (Intel® AMT): | Ano |
| Způsobilost pro Intel vPro® Enterprise Platform: | Ano |
| Vhodnost platformy Intel® vPro ™: | Ano |
| Technologie Intel® OS Guard: | Ano |
| Technologie Intel® Threat Detection Technology (TDT): | Ano |
| Program Intel® Stable IT Platform (SIPP): | Ano |
| Ovládání Mode-based Execute (MBE): | Ano |
| Intel® Boot Guard: | Ano |
| Intel® One-Click Recovery: | Ano |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI): | Ano |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT): | Ano |
| Technologie Intel® Speed Shift Technology: | Ano |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) na GPU: | Ano |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x): | Ano |
| Intel® Volume Management Device (VMD): | Ano |
| Intel® Thunderbolt 4: | Ano |
| Technologie Intel® Turbo Boost: | 2.0 |
| Intel® Standard Manageability (ISM): | Ano |
| Intel® 64: | Ano |
| Technologie Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology): | Ne |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d: | Ano |
| Intel® Remote Platform Erase (RPE): | Ano |
| Softwarové rámce AI podporované NPU: | OpenVINO, DirectML, WebNN, ONNX RT, Windows ML |
| Celkový výkon procesoru až: | 30 TOPs |
| Neurální procesorová jednotka (NPU): | Intel AI Boost |
| Výkon GPU až: | 8 TOPs |
| Podpora řídkosti: | Ano |
| Podpora efektů Windows Studio: | Ano |
| Výkon NPU až: | 13 TOPs |
