HP Officejet Mobilní tiskárna 200, Tisk, Tisk z USB na předním panelu
Kód: PERHP-DRA0147Detailní popis produktu
HP Officejet Mobilní tiskárna 200, Tisk, Tisk z USB na předním panelu| Wi-Fi | Ano |
| Mobilní tiskové technologie | HP ePrint |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Duplexní tisk | Ne |
| Tiskové barvy | Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá |
| Počet tiskových náplní | 2 |
| Jazyk popisu stránky | PCL 3 |
| Barva | Ano, Černá |
| HP segment | Malé a střední podniky |
| Maximální zatížení měsíčně | 500 stránek za měsíc |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Průměrná spotřeba energie při tisku | 15 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 3,9 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,17 W |
| Tržní kategorie | Domov a kancelář |
| Vestavěný displej | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 5,08 cm (2") |
| Šířka | 364 mm |
| Rozměry palety | 1219 x 1016 x 2430 mm |
| Hloubka | 186 mm |
| Hmotnost | 2,1 kg |
| Výška | 69 mm |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO | A4 |
| Velikosti obálek | DL, C5, C6 |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A6, A4, A5 |
| Velikosti B dle JIS (B0...B9) | B5 |
| Typy médií v zásobníku papíru | Recyklovaný papír, Obyčejný papír, Fotografický papír, Lesklý papír |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9) | B5 |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Výška balení | 243 mm |
| Šířka balení | 495 mm |
| Hmotnost včetně balení | 3,6 kg |
| Hloubka balení | 119 mm |
| Počet kartonů na vrstvu | 20 kusů |
| PictBridge | Ne |
| USB port | Ano |
| Standardní rozhraní | Bezdrátový LAN, USB 2.0 |
| Celková vstupní kapacita | 50 listy |
| Celková výstupní kapacita | 50 listy |
| Maximální vnitřní paměť | 128 MB |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Typ paměti | DDR3 |
| Vnitřní paměť | 128 MB |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Takt procesoru | 525 MHz |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 15 - 90% |
| Maximální rozlišení | 4800 x 1200 DPI |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita) | 12 s |
| Barevné rozlišení | 4800 x 1200 DPI |
| Čas první stránky (barevně, normální kvalita) | 14 s |
| Rychlost tisku (barevně, koncept, A4) | 19 str. za minutu |
| Rychlost tisku (černá, koncept, A4) | 20 str. za minutu |
| Rychlost tisku (barevně, normální kvalita, A4) | 7 str. za minutu |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4) | 10 str. za minutu |
| Rozlišení tisku (černá) | 1200 x 1200 DPI |
| Kód harmonizovaného systému | 84433210 |
| Hmotnost palety | 741 g |
| Počet vrstev na paletě | 10 kusů |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivý, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inkjet printers |
|---|---|
| EAN: | 889894402004 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Mobilní tiskové technologie: | HP ePrint |
| Připojení na síť Ethernet: | Ne |
| Duplexní tisk: | Ne |
| Tiskové barvy: | Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá |
| Počet tiskových náplní: | 2 |
| Jazyk popisu stránky: | PCL 3 |
| Barva: | Ano, Černá |
| HP segment: | Malé a střední podniky |
| Maximální zatížení měsíčně: | 500 stránek za měsíc |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Průměrná spotřeba energie při tisku: | 15 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 3,9 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (vypnuto): | 0,17 W |
| Tržní kategorie: | Domov a kancelář |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Úhlopříčka displeje: | 5,08 cm (2") |
| Šířka: | 364 mm |
| Rozměry palety: | 1219 x 1016 x 2430 mm |
| Hloubka: | 186 mm |
| Hmotnost: | 2,1 kg |
| Výška: | 69 mm |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO: | A4 |
| Velikosti obálek: | DL, C5, C6 |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9): | A6, A4, A5 |
| Velikosti B dle JIS (B0...B9): | B5 |
| Typy médií v zásobníku papíru: | Recyklovaný papír, Obyčejný papír, Fotografický papír, Lesklý papír |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9): | B5 |
| Podporované operační systémy Windows: | Ano |
| Podporované operační systémy Mac: | Ano |
| Výška balení: | 243 mm |
| Šířka balení: | 495 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 3,6 kg |
| Hloubka balení: | 119 mm |
| Počet kartonů na vrstvu: | 20 kusů |
| PictBridge: | Ne |
| USB port: | Ano |
| Standardní rozhraní: | Bezdrátový LAN, USB 2.0 |
| Celková vstupní kapacita: | 50 listy |
| Celková výstupní kapacita: | 50 listy |
| Maximální vnitřní paměť: | 128 MB |
| Zabudovaný procesor: | Ano |
| Typ paměti: | DDR3 |
| Vnitřní paměť: | 128 MB |
| Integrovaná čtečka karet: | Ne |
| Takt procesoru: | 525 MHz |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 5 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 15 - 90% |
| Maximální rozlišení: | 4800 x 1200 DPI |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita): | 12 s |
| Barevné rozlišení: | 4800 x 1200 DPI |
| Čas první stránky (barevně, normální kvalita): | 14 s |
| Rychlost tisku (barevně, koncept, A4): | 19 str. za minutu |
| Rychlost tisku (černá, koncept, A4): | 20 str. za minutu |
| Rychlost tisku (barevně, normální kvalita, A4): | 7 str. za minutu |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4): | 10 str. za minutu |
| Rozlišení tisku (černá): | 1200 x 1200 DPI |
| Kód harmonizovaného systému: | 84433210 |
| Hmotnost palety: | 741 g |
| Počet vrstev na paletě: | 10 kusů |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivý, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
| Osvědčení o udržitelnosti: | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
