Multifunkční zařízení Brother DCPT530DW
Kód: PERBROWAK0131Detailní popis produktu
Multifunkční zařízení Brother DCPT530DW| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g |
| Mobilní tiskové technologie | Brother Mobile Connect, Mopria Print Service, Apple AirPrint |
| Wi-Fi | Ano |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Oboustranné funkce | Vytisknout |
| Maximální zatížení měsíčně | 2500 stránek za měsíc |
| Doporučené vytížení | 50 - 1000 stránek za měsíc |
| Počet tiskových náplní | 4 |
| Tiskové barvy | Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá |
| Barva | Černá |
| Vestavěný displej | Ano |
| Displej | LCD |
| Výška | 149 mm |
| Hmotnost | 6,5 kg |
| Šířka | 390 mm |
| Hloubka | 343 mm |
| Změna velikosti kopií | 25 - 400% |
| Funkce N-in-1 copy (N=) | 2, 4 |
| Kopírování | Barevné kopírování |
| Funkce kopírování N do 1 | Ano |
| Maximální rozlišení kopie | 1200 x 600 DPI |
| Faxování | Ne |
| Velikost fotopapíru | 4x6, 5x7" |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru | 64 - 300 g/m² |
| Velikosti obálek | C5, Monarch, DL, Com-10 |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO | Legal, Indexová kartička, Letter |
| Typy médií v zásobníku papíru | Obálky, Fotografický papír, Executive, Recyklovaný papír |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO | A4 |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A4, A6, A5 |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Hmotnost včetně balení | 7,64 kg |
| Přímý tisk | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| USB port | Ano |
| Ruční podavač | Ano |
| Celkový počet vstupních zásobníků | 1 |
| Celková výstupní kapacita | 50 listy |
| Celková vstupní kapacita | 150 listy |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Vnitřní paměť | 128 MB |
| Takt procesoru | 576 MHz |
| Typ skeneru | Plochý skener |
| Skenování | Barevné skenování |
| Skenování na | OCR, Soubor, Obrázek, E-mail |
| Rozlišení optického skenování | 2400 x 1200 DPI |
| Rychlost barevného tisku (ISO/IEC 24734) | 9 ipm |
| Rychlost černobílého tisku (ISO/IEC 24734) | 16 ipm |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4) | 27 str. za minutu |
| Duplexní tisk | Ano |
| Maximální rozlišení | 6000 x 1200 DPI |
| Rychlost tisku (barevně, normální kvalita, A4) | 11 str. za minutu |
| Tisková technologie | InkJet |
| Tisk | Barevný tisk |
| Návod k obsluze | Ano |
| Cartridge součástí | Ano |
| Dodávané kabely | USB |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inkjet MFDs |
|---|---|
| EAN: | 4977766837644 |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g |
| Mobilní tiskové technologie: | Brother Mobile Connect, Mopria Print Service, Apple AirPrint |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi Direct: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ne |
| Oboustranné funkce: | Vytisknout |
| Maximální zatížení měsíčně: | 2500 stránek za měsíc |
| Doporučené vytížení: | 50 - 1000 stránek za měsíc |
| Počet tiskových náplní: | 4 |
| Tiskové barvy: | Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá |
| Barva: | Černá |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Displej: | LCD |
| Výška: | 149 mm |
| Hmotnost: | 6,5 kg |
| Šířka: | 390 mm |
| Hloubka: | 343 mm |
| Změna velikosti kopií: | 25 - 400% |
| Funkce N-in-1 copy (N=): | 2, 4 |
| Kopírování: | Barevné kopírování |
| Funkce kopírování N do 1: | Ano |
| Maximální rozlišení kopie: | 1200 x 600 DPI |
| Faxování: | Ne |
| Velikost fotopapíru: | 4x6, 5x7" |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru: | 64 - 300 g/m² |
| Velikosti obálek: | C5, Monarch, DL, Com-10 |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO: | Legal, Indexová kartička, Letter |
| Typy médií v zásobníku papíru: | Obálky, Fotografický papír, Executive, Recyklovaný papír |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO: | A4 |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9): | A4, A6, A5 |
| Podporované operační systémy Mac: | Ano |
| Podporované operační systémy Windows: | Ano |
| Hmotnost včetně balení: | 7,64 kg |
| Přímý tisk: | Ano |
| Počet portů USB 2.0: | 1 |
| USB port: | Ano |
| Ruční podavač: | Ano |
| Celkový počet vstupních zásobníků: | 1 |
| Celková výstupní kapacita: | 50 listy |
| Celková vstupní kapacita: | 150 listy |
| Zabudovaný procesor: | Ano |
| Vnitřní paměť: | 128 MB |
| Takt procesoru: | 576 MHz |
| Typ skeneru: | Plochý skener |
| Skenování: | Barevné skenování |
| Skenování na: | OCR, Soubor, Obrázek, E-mail |
| Rozlišení optického skenování: | 2400 x 1200 DPI |
| Rychlost barevného tisku (ISO/IEC 24734): | 9 ipm |
| Rychlost černobílého tisku (ISO/IEC 24734): | 16 ipm |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4): | 27 str. za minutu |
| Duplexní tisk: | Ano |
| Maximální rozlišení: | 6000 x 1200 DPI |
| Rychlost tisku (barevně, normální kvalita, A4): | 11 str. za minutu |
| Tisková technologie: | InkJet |
| Tisk: | Barevný tisk |
| Návod k obsluze: | Ano |
| Cartridge součástí: | Ano |
| Dodávané kabely: | USB |
