Multifunkční inkoustové zařízení Brother MFC-T930DW tiskárna/kopírka/skener
Kód: PERBROWAK0134Detailní popis produktu
Multifunkční inkoustové zařízení Brother MFC-T930DW tiskárna/kopírka/skener| Šifrování/zabezpečení | WPA2-PSK, 64-bit WEP, WPA-PSK, 128-bit WEP, SSID, SSL/TLS |
| Standardy Wi-Fi | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Mobilní tiskové technologie | Brother iPrint & Scan, Mopria Print Service, Apple AirPrint |
| Wi-Fi | Ano |
| Technologie kabeláže | 10/100Base-T(X) |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100 Mbit/s |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Maximální zatížení měsíčně | 2500 stránek za měsíc |
| Oboustranné funkce | Vytisknout |
| Počet tiskových náplní | 5 |
| Tiskové barvy | Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá |
| Náhradní cartridge | BTD60BK, BT5001C, BT5001M, BT5001Y |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Průměrná spotřeba energie při kopírování | 16 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Spotřeba energie (režim spánku) | 0,8 W |
| Spotřeba energie (připraveno) | 3,5 W |
| Vestavěný displej | Ano |
| Barva | Černá |
| Úhlopříčka displeje | 4,57 cm (1.8") |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Displej | LCD |
| Výška | 508 mm |
| Hmotnost | 10 kg |
| Hloubka | 542 mm |
| Šířka | 278 mm |
| Maximální rozlišení kopie | 2400 x 1200 DPI |
| Oboustranné kopírování | Ne |
| Kopírování | Barevné kopírování |
| Funkce kopírování N do 1 | Ano |
| Změna velikosti kopií | 25 - 400% |
| Maximální počet kopií | 99 kopie |
| Funkce N-in-1 copy (N=) | 4, 2 |
| Rychlost modemu | 14,4 Kbit/s |
| Rychlé vytáčení | Ano |
| Paměť faxu | 170 str. |
| Velikosti obálek | DL, Com-10, C5, Monarch |
| Velikost fotopapíru | 5x7", 5x8, 3.5x5, 4x6 |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO | A4 |
| Typy médií v zásobníku papíru | Executive, Obálky, Fotografický papír |
| Hmotnost média víceúčelového zásobníku | 64 - 220 g/m² |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru | 64 - 220 g/m² |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A5, A6, A4 |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO | Legal, Letter |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows 8.1 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Podporované serverové operační systémy | Windows Server 2008 R2, Windows 2000 Server, Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2008 |
| Hmotnost včetně balení | 11,8 kg |
| Přímý tisk | Ano |
| USB port | Ano |
| Celková vstupní kapacita | 230 listy |
| Celkový počet vstupních zásobníků | 2 |
| Kapacita víceúčelového zásobníku | 80 listy |
| Víceúčelový zásobník | Ano |
| Celková výstupní kapacita | 50 listy |
| Automatický podavač dokumentů (ADF) | Ano |
| Vstupní kapacita zásobníku na papír 1 | 150 listy |
| Vnitřní paměť | 128 MB |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Takt procesoru | 576 MHz |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Typ skeneru | Skener s plochou podložkou a ADF |
| Rozlišení optického skenování | 2400 x 1200 DPI |
| Maximální skenovací rozlišení | 19200 x 19200 DPI |
| Maximální skenovací oblast | 216 x 297 mm |
| Skenování na | Obrázek, E-mail, OCR |
| Technologie skenování | CIS |
| Skenování | Barevné skenování |
| Rychlost tisku (barevně, normální kvalita, A4) | 26 str. za minutu |
| Maximální rozlišení | 6000 x 1200 DPI |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4) | 30 str. za minutu |
| Rychlost černobílého tisku (ISO/IEC 24734) | 17 ipm |
| Bezokrajový tisk | Ano |
| Rychlost barevného tisku (ISO/IEC 24734) | 16 ipm |
| Duplexní tisk | Ano |
| Oboustranné tiskové režimy | Auto |
| Tisková technologie | InkJet |
| Tisk | Barevný tisk |
| Návod na použití | Ano |
| Cartridge součástí | Ano |
| Kapacita přiložené náplně (černá) | 1 str. |
| Kapacita přiložené náplně (CMY) | 4 str. |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Záruční list | Ano |
| Dodávané ovladače | Ano |
| Obsahuje síťovou šňůru | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inkjet MFDs |
|---|---|
| EAN: | 4977766837750 |
| Šifrování/zabezpečení: | WPA2-PSK, 64-bit WEP, WPA-PSK, 128-bit WEP, SSID, SSL/TLS |
| Standardy Wi-Fi: | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Mobilní tiskové technologie: | Brother iPrint & Scan, Mopria Print Service, Apple AirPrint |
| Wi-Fi: | Ano |
| Technologie kabeláže: | 10/100Base-T(X) |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 10,100 Mbit/s |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Maximální zatížení měsíčně: | 2500 stránek za měsíc |
| Oboustranné funkce: | Vytisknout |
| Počet tiskových náplní: | 5 |
| Tiskové barvy: | Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá |
| Náhradní cartridge: | BTD60BK, BT5001C, BT5001M, BT5001Y |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Průměrná spotřeba energie při kopírování: | 16 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Spotřeba energie (režim spánku): | 0,8 W |
| Spotřeba energie (připraveno): | 3,5 W |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Úhlopříčka displeje: | 4,57 cm (1.8") |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Displej: | LCD |
| Výška: | 508 mm |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Hloubka: | 542 mm |
| Šířka: | 278 mm |
| Maximální rozlišení kopie: | 2400 x 1200 DPI |
| Oboustranné kopírování: | Ne |
| Kopírování: | Barevné kopírování |
| Funkce kopírování N do 1: | Ano |
| Změna velikosti kopií: | 25 - 400% |
| Maximální počet kopií: | 99 kopie |
| Funkce N-in-1 copy (N=): | 4, 2 |
| Rychlost modemu: | 14,4 Kbit/s |
| Rychlé vytáčení: | Ano |
| Paměť faxu: | 170 str. |
| Velikosti obálek: | DL, Com-10, C5, Monarch |
| Velikost fotopapíru: | 5x7", 5x8, 3.5x5, 4x6 |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO: | A4 |
| Typy médií v zásobníku papíru: | Executive, Obálky, Fotografický papír |
| Hmotnost média víceúčelového zásobníku: | 64 - 220 g/m² |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru: | 64 - 220 g/m² |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9): | A5, A6, A4 |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO: | Legal, Letter |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows 8.1 |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Podporované serverové operační systémy: | Windows Server 2008 R2, Windows 2000 Server, Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2008 |
| Hmotnost včetně balení: | 11,8 kg |
| Přímý tisk: | Ano |
| USB port: | Ano |
| Celková vstupní kapacita: | 230 listy |
| Celkový počet vstupních zásobníků: | 2 |
| Kapacita víceúčelového zásobníku: | 80 listy |
| Víceúčelový zásobník: | Ano |
| Celková výstupní kapacita: | 50 listy |
| Automatický podavač dokumentů (ADF): | Ano |
| Vstupní kapacita zásobníku na papír 1: | 150 listy |
| Vnitřní paměť: | 128 MB |
| Zabudovaný procesor: | Ano |
| Takt procesoru: | 576 MHz |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 10 - 35 °C |
| Typ skeneru: | Skener s plochou podložkou a ADF |
| Rozlišení optického skenování: | 2400 x 1200 DPI |
| Maximální skenovací rozlišení: | 19200 x 19200 DPI |
| Maximální skenovací oblast: | 216 x 297 mm |
| Skenování na: | Obrázek, E-mail, OCR |
| Technologie skenování: | CIS |
| Skenování: | Barevné skenování |
| Rychlost tisku (barevně, normální kvalita, A4): | 26 str. za minutu |
| Maximální rozlišení: | 6000 x 1200 DPI |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4): | 30 str. za minutu |
| Rychlost černobílého tisku (ISO/IEC 24734): | 17 ipm |
| Bezokrajový tisk: | Ano |
| Rychlost barevného tisku (ISO/IEC 24734): | 16 ipm |
| Duplexní tisk: | Ano |
| Oboustranné tiskové režimy: | Auto |
| Tisková technologie: | InkJet |
| Tisk: | Barevný tisk |
| Návod na použití: | Ano |
| Cartridge součástí: | Ano |
| Kapacita přiložené náplně (černá): | 1 str. |
| Kapacita přiložené náplně (CMY): | 4 str. |
| Stručný návod k instalaci: | Ano |
| Záruční list: | Ano |
| Dodávané ovladače: | Ano |
| Obsahuje síťovou šňůru: | Ano |
