Brother DCP-T730DW InkJet A4 6000 x 1200 DPI 27 str. za minutu Wi-Fi
Kód: PERBROWAK0132Detailní popis produktu
Brother DCP-T730DW InkJet A4 6000 x 1200 DPI 27 str. za minutu Wi-Fi| Mobilní tiskové technologie | Brother Mobile Connect, Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Standardy Wi-Fi | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| Počet tiskových náplní | 4 |
| Doporučené vytížení | 50 - 1000 stránek za měsíc |
| Oboustranné funkce | Vytisknout |
| Typ zásobníku na inkoust | Ano |
| Maximální zatížení měsíčně | 2500 stránek za měsíc |
| Tiskové barvy | Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá |
| Barva | Černá |
| Vestavěný displej | Ano |
| Displej | LCD |
| Výška | 463 mm |
| Hmotnost | 7,9 kg |
| Hloubka | 456 mm |
| Šířka | 260 mm |
| Funkce N-in-1 copy (N=) | 4, 2 |
| Funkce kopírování N do 1 | Ano |
| Změna velikosti kopií | 25 - 400% |
| Maximální rozlišení kopie | 1200 x 600 DPI |
| Kopírování | Barevné kopírování |
| Faxování | Ne |
| Velikost fotopapíru | 5x7, 4x6 |
| Velikosti obálek | Com-10, C5, Monarch, DL |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru | 64 - 300 g/m² |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A6, A4, A5 |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO | Indexová kartička, Exekutivní (184 x 267mm), Letter, Legal |
| Typy médií v zásobníku papíru | Obálky, Fotografický papír |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO | A4 |
| Hmotnost včetně balení | 9,28 kg |
| USB port | Ano |
| Přímý tisk | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Celková vstupní kapacita | 150 listy |
| Kapacita víceúčelového zásobníku | 80 listy |
| Kapacita automatického podavače | 20 listy |
| Víceúčelový zásobník | Ano |
| Celkový počet vstupních zásobníků | 1 |
| Automatický podavač dokumentů (ADF) | Ano |
| Celková výstupní kapacita | 50 listy |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Vnitřní paměť | 128 MB |
| Takt procesoru | 576 MHz |
| Typ skeneru | Skener s plochou podložkou a ADF |
| Rozlišení optického skenování | 2400 x 1200 DPI |
| Skenování na | E-mail, OCR, Soubor, Obrázek |
| Skenování | Barevné skenování |
| Rychlost tisku (barevně, normální kvalita, A4) | 23 str. za minutu |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4) | 27 str. za minutu |
| Maximální rozlišení | 6000 x 1200 DPI |
| Bezokrajový tisk | Ano |
| Tisk | Barevný tisk |
| Tisková technologie | InkJet |
| Duplexní tisk | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inkjet MFDs |
|---|---|
| EAN: | 4977766837712 |
| Mobilní tiskové technologie: | Brother Mobile Connect, Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Standardy Wi-Fi: | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ne |
| Wi-Fi Direct: | Ano |
| Počet tiskových náplní: | 4 |
| Doporučené vytížení: | 50 - 1000 stránek za měsíc |
| Oboustranné funkce: | Vytisknout |
| Typ zásobníku na inkoust: | Ano |
| Maximální zatížení měsíčně: | 2500 stránek za měsíc |
| Tiskové barvy: | Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá |
| Barva: | Černá |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Displej: | LCD |
| Výška: | 463 mm |
| Hmotnost: | 7,9 kg |
| Hloubka: | 456 mm |
| Šířka: | 260 mm |
| Funkce N-in-1 copy (N=): | 4, 2 |
| Funkce kopírování N do 1: | Ano |
| Změna velikosti kopií: | 25 - 400% |
| Maximální rozlišení kopie: | 1200 x 600 DPI |
| Kopírování: | Barevné kopírování |
| Faxování: | Ne |
| Velikost fotopapíru: | 5x7, 4x6 |
| Velikosti obálek: | Com-10, C5, Monarch, DL |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru: | 64 - 300 g/m² |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9): | A6, A4, A5 |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO: | Indexová kartička, Exekutivní (184 x 267mm), Letter, Legal |
| Typy médií v zásobníku papíru: | Obálky, Fotografický papír |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO: | A4 |
| Hmotnost včetně balení: | 9,28 kg |
| USB port: | Ano |
| Přímý tisk: | Ano |
| Počet portů USB 2.0: | 1 |
| Celková vstupní kapacita: | 150 listy |
| Kapacita víceúčelového zásobníku: | 80 listy |
| Kapacita automatického podavače: | 20 listy |
| Víceúčelový zásobník: | Ano |
| Celkový počet vstupních zásobníků: | 1 |
| Automatický podavač dokumentů (ADF): | Ano |
| Celková výstupní kapacita: | 50 listy |
| Zabudovaný procesor: | Ano |
| Vnitřní paměť: | 128 MB |
| Takt procesoru: | 576 MHz |
| Typ skeneru: | Skener s plochou podložkou a ADF |
| Rozlišení optického skenování: | 2400 x 1200 DPI |
| Skenování na: | E-mail, OCR, Soubor, Obrázek |
| Skenování: | Barevné skenování |
| Rychlost tisku (barevně, normální kvalita, A4): | 23 str. za minutu |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4): | 27 str. za minutu |
| Maximální rozlišení: | 6000 x 1200 DPI |
| Bezokrajový tisk: | Ano |
| Tisk: | Barevný tisk |
| Tisková technologie: | InkJet |
| Duplexní tisk: | Ano |
