18V příklepový šroubovák TP-CW 18/350-C LI BL-SOLO 4510055 EINHELL
Kód: NAKEINKLU0008Detailní popis produktu
18V příklepový šroubovák TP-CW 18/350-C LI BL-SOLO 4510055 EINHELL| Barva | Černá, Červená |
| Vestavěné světlo | Ano |
| Nastavitelná rychlost | Ano |
| Typ produktu | Rázový utahovák |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Hmotnost | 2,24 kg |
| Volnoběžná rychlost (max) | 3300 ot/min |
| Maximální točivý moment | 350 Nm |
| Velikost nasazovacího čtyřhranu | 1/2" |
| Varování | Nebezpečí požáru – chraňte před teplem, jiskrami a otevřeným ohněm., Výrobek obsahuje dobíjecí baterii - nevyhazujte ji do běžného odpadkového koše, odevzdejte ji ke zvláštnímu zpracování., Nebezpečí úrazu elektrickým proudem - přístroj uchovávejte mimo dosah vody a vlhkosti. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Impact wrenches |
|---|---|
| EAN: | 4006825680652 |
| Barva: | Černá, Červená |
| Vestavěné světlo: | Ano |
| Nastavitelná rychlost: | Ano |
| Typ produktu: | Rázový utahovák |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Hmotnost: | 2,24 kg |
| Volnoběžná rychlost (max): | 3300 ot/min |
| Maximální točivý moment: | 350 Nm |
| Velikost nasazovacího čtyřhranu: | 1/2" |
| Varování: | Nebezpečí požáru – chraňte před teplem, jiskrami a otevřeným ohněm., Výrobek obsahuje dobíjecí baterii - nevyhazujte ji do běžného odpadkového koše, odevzdejte ji ke zvláštnímu zpracování., Nebezpečí úrazu elektrickým proudem - přístroj uchovávejte mimo dosah vody a vlhkosti. |
