POC Ventral Air MIPS Oranžová
Kód: SIRPO1KAS0077Detailní popis produktu
POC Ventral Air MIPS Oranžová| Specifické vlastnosti značky ochranného vybavení | MIPS |
| Materiál ochranné pěny | Pěnový polystyren (EPS) |
| Velikost (S/M/L) | S |
| Systém přizpůsobení | Knoflík |
| Materiál skeletu | Polykarbonát |
| Typ spony | Přezková spona |
| Věk | Dospělý |
| Barva rozvinutého produktu | Fluorescent Orange Matt |
| Ventilace | Ano |
| Typ sportovní helmy | Helma |
| Rozsah obvodů hlavy | 50 - 56 cm |
| Hmotnost | 220 g |
| Barva | Oranžová |
| Technologie specifické pro značku | Eye garage |
| Typ pohlaví | Unisex |
| Zbarvení | Jednobarevný |
| Nastavitelná velikost | Ano |
| Lehké | Ano |
| Typ povrchu | Matný |
| Aktivita | Silniční cyklistika |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Před každým použitím zkontrolujte, zda helma správně sedí., Nepoužívejte přilbu, která byla poškozena při nehodě., Sešívačku skladujte na suchém místě a chraňte ji před teplem. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Helmets |
|---|---|
| EAN: | 7325549830288 |
| Specifické vlastnosti značky ochranného vybavení: | MIPS |
| Materiál ochranné pěny: | Pěnový polystyren (EPS) |
| Velikost (S/M/L): | S |
| Systém přizpůsobení: | Knoflík |
| Materiál skeletu: | Polykarbonát |
| Typ spony: | Přezková spona |
| Věk: | Dospělý |
| Barva rozvinutého produktu: | Fluorescent Orange Matt |
| Ventilace: | Ano |
| Typ sportovní helmy: | Helma |
| Rozsah obvodů hlavy: | 50 - 56 cm |
| Hmotnost: | 220 g |
| Barva: | Oranžová |
| Technologie specifické pro značku: | Eye garage |
| Typ pohlaví: | Unisex |
| Zbarvení: | Jednobarevný |
| Nastavitelná velikost: | Ano |
| Lehké: | Ano |
| Typ povrchu: | Matný |
| Aktivita: | Silniční cyklistika |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Před každým použitím zkontrolujte, zda helma správně sedí., Nepoužívejte přilbu, která byla poškozena při nehodě., Sešívačku skladujte na suchém místě a chraňte ji před teplem. |
