POC Omne Air MIPS Bílá
Kód: SIRPO1KAS0088Detailní popis produktu
POC Omne Air MIPS Bílá| Typ povrchu | Matný |
| Ventilace | Ano |
| Typ sportovní helmy | Helma |
| Materiál ochranné pěny | Pěnový polystyren (EPS) |
| Systém přizpůsobení | Knoflík |
| Barva rozvinutého produktu | Hydrogen White Matt |
| Věk | Dospělý |
| Nastavitelná velikost | Ano |
| Zbarvení | Jednobarevný |
| Velikost (S/M/L) | M |
| Hmotnost | 310 g |
| Typ pohlaví | Unisex |
| Materiál skeletu | Polykarbonát |
| Aktivita | Silniční cyklistika |
| Technologie specifické pro značku | Eye garage |
| Rozsah obvodů hlavy | 54 - 59 cm |
| Specifické vlastnosti značky ochranného vybavení | MIPS |
| Barva | Bílá |
| Typ spony | Přezková spona |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Nepoužívejte přilbu, která byla poškozena při nehodě., Sešívačku skladujte na suchém místě a chraňte ji před teplem., Před každým použitím zkontrolujte, zda helma správně sedí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Helmets |
|---|---|
| EAN: | 7325549822344 |
| Typ povrchu: | Matný |
| Ventilace: | Ano |
| Typ sportovní helmy: | Helma |
| Materiál ochranné pěny: | Pěnový polystyren (EPS) |
| Systém přizpůsobení: | Knoflík |
| Barva rozvinutého produktu: | Hydrogen White Matt |
| Věk: | Dospělý |
| Nastavitelná velikost: | Ano |
| Zbarvení: | Jednobarevný |
| Velikost (S/M/L): | M |
| Hmotnost: | 310 g |
| Typ pohlaví: | Unisex |
| Materiál skeletu: | Polykarbonát |
| Aktivita: | Silniční cyklistika |
| Technologie specifické pro značku: | Eye garage |
| Rozsah obvodů hlavy: | 54 - 59 cm |
| Specifické vlastnosti značky ochranného vybavení: | MIPS |
| Barva: | Bílá |
| Typ spony: | Přezková spona |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Nepoužívejte přilbu, která byla poškozena při nehodě., Sešívačku skladujte na suchém místě a chraňte ji před teplem., Před každým použitím zkontrolujte, zda helma správně sedí. |
