MTB cyklistická helma s odnímatelnou bradou LEATT Enduro 4.0 V23, velikost L, černá
Kód: SIRLE1KAS0011Detailní popis produktu
MTB cyklistická helma s odnímatelnou bradou LEATT Enduro 4.0 V23, velikost L, černá| Ventilace | Ano |
| Hmotnost | 810 g |
| Rozsah obvodů hlavy | 59 - 63 cm |
| Typ pohlaví | Unisex |
| Hlavní barva produktu | Černá |
| Věk | Dospělý |
| Typ povrchu | Matný |
| Schválení regulačními orgány | AS/NZS 2063:2008, EN1078, CPSC 1203, NTA 8776, ASTM F1952–22 |
| Typ sportovní helmy | Helma |
| Typ skořepiny | In-Mold |
| Prodyšná | Ano |
| Odolný vůči vlhkosti | Ano |
| Lehké | Ano |
| Aktivita | Enduro, Trail |
| Zbarvení | Jednobarevný |
| Systém nastavení Tuned-fit | Ano |
| Velikost (S/M/L) | L |
| Specifické vlastnosti značky ochranného vybavení | Systém 360° Turbine |
| Odnímatelná bradová ochrana | Ano |
| Omyvatelné vnitřní vycpávky | Ano |
| Montážní spona | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Helmets |
|---|---|
| EAN: | 6009554002656 |
| Ventilace: | Ano |
| Hmotnost: | 810 g |
| Rozsah obvodů hlavy: | 59 - 63 cm |
| Typ pohlaví: | Unisex |
| Hlavní barva produktu: | Černá |
| Věk: | Dospělý |
| Typ povrchu: | Matný |
| Schválení regulačními orgány: | AS/NZS 2063:2008, EN1078, CPSC 1203, NTA 8776, ASTM F1952–22 |
| Typ sportovní helmy: | Helma |
| Typ skořepiny: | In-Mold |
| Prodyšná: | Ano |
| Odolný vůči vlhkosti: | Ano |
| Lehké: | Ano |
| Aktivita: | Enduro, Trail |
| Zbarvení: | Jednobarevný |
| Systém nastavení Tuned-fit: | Ano |
| Velikost (S/M/L): | L |
| Specifické vlastnosti značky ochranného vybavení: | Systém 360° Turbine |
| Odnímatelná bradová ochrana: | Ano |
| Omyvatelné vnitřní vycpávky: | Ano |
| Montážní spona: | Ano |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
