Cyklistická přilba HJC CALIDO PLUS Černá METAL BLACK, velikost M
Kód: SIRHJCKAS0067Detailní popis produktu
Cyklistická přilba HJC CALIDO PLUS Černá METAL BLACK, velikost M| Barva | Černá |
| Typ pohlaví | Unisex |
| Hmotnost | 350 g |
| Ventilace | Ano |
| Rozsah obvodů hlavy | 55 - 59 cm |
| Typ konstrukce | In-mold |
| Dodatečné informace | Odnímatelné magnetické sklo, Náhradní zimní chrániče uší |
| Nastavitelná velikost | Ano |
| Velikost (S/M/L) | M |
| Technologie specifické pro značku | SELFIT ™ |
| Počet větracích otvorů | 4 |
| Hledí přilby | Ano |
| Věk | Dospělý |
| Typ spony | Magnetická spona |
| Systém přizpůsobení | 5 poloh nastavení |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Nepoužívejte přilbu, která byla poškozena při nehodě., Sešívačku skladujte na suchém místě a chraňte ji před teplem., Před každým použitím zkontrolujte, zda helma správně sedí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Helmets |
|---|---|
| EAN: | 8804269653159 |
| Barva: | Černá |
| Typ pohlaví: | Unisex |
| Hmotnost: | 350 g |
| Ventilace: | Ano |
| Rozsah obvodů hlavy: | 55 - 59 cm |
| Typ konstrukce: | In-mold |
| Dodatečné informace: | Odnímatelné magnetické sklo, Náhradní zimní chrániče uší |
| Nastavitelná velikost: | Ano |
| Velikost (S/M/L): | M |
| Technologie specifické pro značku: | SELFIT ™ |
| Počet větracích otvorů: | 4 |
| Hledí přilby: | Ano |
| Věk: | Dospělý |
| Typ spony: | Magnetická spona |
| Systém přizpůsobení: | 5 poloh nastavení |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Nepoužívejte přilbu, která byla poškozena při nehodě., Sešívačku skladujte na suchém místě a chraňte ji před teplem., Před každým použitím zkontrolujte, zda helma správně sedí. |
