Cyklistická přilba HJC ATARA černá MT.GL BLACK, velikost L
Kód: SIRHJCKAS0012Detailní popis produktu
Cyklistická přilba HJC ATARA černá MT.GL BLACK, velikost L| Ventilace | Ano |
| Nastavitelná velikost | Ano |
| Typ konstrukce | In-mold |
| Barva | Černá |
| Rozsah obvodů hlavy | 58 - 61 cm |
| Velikost (S/M/L) | L |
| Věk | Dospělý |
| Typ pohlaví | Unisex |
| Hmotnost | 210 g |
| Počet větracích otvorů | 14 |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Před každým použitím zkontrolujte, zda helma správně sedí., Nepoužívejte přilbu, která byla poškozena při nehodě., Sešívačku skladujte na suchém místě a chraňte ji před teplem. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Helmets |
|---|---|
| EAN: | 8804269652015 |
| Ventilace: | Ano |
| Nastavitelná velikost: | Ano |
| Typ konstrukce: | In-mold |
| Barva: | Černá |
| Rozsah obvodů hlavy: | 58 - 61 cm |
| Velikost (S/M/L): | L |
| Věk: | Dospělý |
| Typ pohlaví: | Unisex |
| Hmotnost: | 210 g |
| Počet větracích otvorů: | 14 |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Před každým použitím zkontrolujte, zda helma správně sedí., Nepoužívejte přilbu, která byla poškozena při nehodě., Sešívačku skladujte na suchém místě a chraňte ji před teplem. |
