Cyklistická integrální přilba LEATT Helmet MTB Gravity 1.0 V24, velikost M, červená
Kód: SIRLE1KAS0007Detailní popis produktu
Cyklistická integrální přilba LEATT Helmet MTB Gravity 1.0 V24, velikost M, červená| Rozsah obvodů hlavy | 57 - 58 cm |
| Baldachýn | Ano |
| Omyvatelné vnitřní vycpávky | Ano |
| Věk | Dospělý |
| Typ povrchu | Matný |
| Typ pohlaví | Unisex |
| Velikost (S/M/L) | M |
| Typ helmy | Integrální |
| Ventilace | Ano |
| Typ sportovní helmy | Helma |
| Specifické vlastnosti značky ochranného vybavení | Systém 360° Turbine |
| Hmotnost | 960 g |
| Aktivita | Downhill, Enduro MTB, jízda v bikeparku, dirt jump |
| Hlavní barva produktu | Červená |
| Materiál skořepiny | Polymer |
| Schválení regulačními orgány | AS/NZS 2063:2008, ASTM F1952-10, EN1078, CPSC 1203 |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Helmets |
|---|---|
| EAN: | 6009554073809 |
| Rozsah obvodů hlavy: | 57 - 58 cm |
| Baldachýn: | Ano |
| Omyvatelné vnitřní vycpávky: | Ano |
| Věk: | Dospělý |
| Typ povrchu: | Matný |
| Typ pohlaví: | Unisex |
| Velikost (S/M/L): | M |
| Typ helmy: | Integrální |
| Ventilace: | Ano |
| Typ sportovní helmy: | Helma |
| Specifické vlastnosti značky ochranného vybavení: | Systém 360° Turbine |
| Hmotnost: | 960 g |
| Aktivita: | Downhill, Enduro MTB, jízda v bikeparku, dirt jump |
| Hlavní barva produktu: | Červená |
| Materiál skořepiny: | Polymer |
| Schválení regulačními orgány: | AS/NZS 2063:2008, ASTM F1952-10, EN1078, CPSC 1203 |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
