Cyklistická helma (integrální) LEATT Helmet MTB Gravity 2.0 V23, velikost M (57-58cm) černá
Kód: SIRLE1KAS0006Detailní popis produktu
Cyklistická helma (integrální) LEATT Helmet MTB Gravity 2.0 V23, velikost M (57-58cm) černá| Zbarvení | Jednobarevný |
| Lehké | Ano |
| Specifické vlastnosti značky ochranného vybavení | MIPS Brain Protection System (BPS) |
| Hmotnost | 960 g |
| Omyvatelné vnitřní vycpávky | Ano |
| Typ pohlaví | Unisex |
| Aktivita | Silniční cyklistika |
| Rozsah obvodů hlavy | 57 - 58 cm |
| Typ sportovní helmy | Helma |
| Počet větracích otvorů | 11 |
| Barva rozvinutého produktu | Hydrogen White Matt |
| Věk | Dospělý |
| Prodyšná | Ano |
| Typ povrchu | Matný |
| Montážní spona | Ano |
| Ventilace | Ano |
| Materiál skeletu | Polykarbonát |
| Odolný vůči vlhkosti | Ano |
| Hlavní barva produktu | Černá |
| Odnímatelná bradová ochrana | Ano |
| Systém nastavení Tuned-fit | Ano |
| Velikost (S/M/L) | M |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Helmets |
|---|---|
| EAN: | 6009554002106 |
| Zbarvení: | Jednobarevný |
| Lehké: | Ano |
| Specifické vlastnosti značky ochranného vybavení: | MIPS Brain Protection System (BPS) |
| Hmotnost: | 960 g |
| Omyvatelné vnitřní vycpávky: | Ano |
| Typ pohlaví: | Unisex |
| Aktivita: | Silniční cyklistika |
| Rozsah obvodů hlavy: | 57 - 58 cm |
| Typ sportovní helmy: | Helma |
| Počet větracích otvorů: | 11 |
| Barva rozvinutého produktu: | Hydrogen White Matt |
| Věk: | Dospělý |
| Prodyšná: | Ano |
| Typ povrchu: | Matný |
| Montážní spona: | Ano |
| Ventilace: | Ano |
| Materiál skeletu: | Polykarbonát |
| Odolný vůči vlhkosti: | Ano |
| Hlavní barva produktu: | Černá |
| Odnímatelná bradová ochrana: | Ano |
| Systém nastavení Tuned-fit: | Ano |
| Velikost (S/M/L): | M |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
