Nůžky na živé ploty 18 V DCMHT520N DEWALT
Kód: NAKDEWNDZ0011Detailní popis produktu
Nůžky na živé ploty 18 V DCMHT520N DEWALT| Frekvence cyklu | 2700 spm |
| Barva | Žlutá, Černá |
| Vlastnosti rukojeti | Nastavitelný |
| Velikost ostří | 20 cm |
| Napětí baterie | 18 V |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Hmotnost | 1,4 kg |
| Pouzdro na přenášení | Ne |
| Nabíječka | Ne |
| Včetně baterie | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hedge shears |
|---|---|
| EAN: | 5035048841952 |
| Frekvence cyklu: | 2700 spm |
| Barva: | Žlutá, Černá |
| Vlastnosti rukojeti: | Nastavitelný |
| Velikost ostří: | 20 cm |
| Napětí baterie: | 18 V |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Hmotnost: | 1,4 kg |
| Pouzdro na přenášení: | Ne |
| Nabíječka: | Ne |
| Včetně baterie: | Ne |
