Einhell GP-LS 18/28 Li T BL-Solo zahradní nůžky Bypass Černá, Červená
Kód: NAKEINNDZ0013Detailní popis produktu
Einhell GP-LS 18/28 Li T BL-Solo zahradní nůžky Bypass Černá, Červená| Řezací systém | Bypass |
| Barva rukojeti | Černá, Červená |
| Materiál rukojeti | Hliník |
| Snadné uchopení | Ano |
| Barva čepele | Nerezová ocel |
| Materiál ostří | Ocel |
| Bezpečnostní zámek | Ano |
| Kapacita řezu | 2,8 cm |
| Délka | 1600 mm |
| Hmotnost | 2,11 kg |
| Balení baterií | Ne |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Pouzdro na přenášení | Ne |
| Nabíječka | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hedge shears |
|---|---|
| EAN: | 4006825679168 |
| Řezací systém: | Bypass |
| Barva rukojeti: | Černá, Červená |
| Materiál rukojeti: | Hliník |
| Snadné uchopení: | Ano |
| Barva čepele: | Nerezová ocel |
| Materiál ostří: | Ocel |
| Bezpečnostní zámek: | Ano |
| Kapacita řezu: | 2,8 cm |
| Délka: | 1600 mm |
| Hmotnost: | 2,11 kg |
| Balení baterií: | Ne |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Pouzdro na přenášení: | Ne |
| Nabíječka: | Ne |
