KZ ZSN PRO X NO MIC - drátová sluchátka
Kód: MISKZ-SLU0011Detailní popis produktu
KZ ZSN PRO X NO MIC - drátová sluchátka| Hmotnost | 27 g |
| Konektor 3,5 mm | Ano |
| Technologie propojení | Kabel |
| Styl nošení | Za ucho |
| Délka kabelu | 1,25 m |
| Doporučené použití | Hudba |
| Barva | Černá |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte v blízkosti zdrojů tepla nebo plamene., Pravidelně kontrolujte stav baterie, abyste předešli úniku. |
| Frekvence sluchátek | 7 - 40000 Hz |
| Citlivost sluchátek | 112 dB |
| Ovladač jednotky | 1 cm |
| Typ sluchátek | Do uší |
| Impedance | 25 ohm |
| Zabudovaný mikrofon | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 4016133454814 |
| Hmotnost: | 27 g |
| Konektor 3,5 mm: | Ano |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Styl nošení: | Za ucho |
| Délka kabelu: | 1,25 m |
| Doporučené použití: | Hudba |
| Barva: | Černá |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte v blízkosti zdrojů tepla nebo plamene., Pravidelně kontrolujte stav baterie, abyste předešli úniku. |
| Frekvence sluchátek: | 7 - 40000 Hz |
| Citlivost sluchátek: | 112 dB |
| Ovladač jednotky: | 1 cm |
| Typ sluchátek: | Do uší |
| Impedance: | 25 ohm |
| Zabudovaný mikrofon: | Ne |
