KZ ZAX BLACK NO MIC - sluchátka do uší, černá
Kód: MISKZ-SLU0014Detailní popis produktu
KZ ZAX BLACK NO MIC - sluchátka do uší, černá| Hmotnost | 27 g |
| Konektor 3,5 mm | Ano |
| Technologie propojení | Kabel |
| Doporučené použití | Hudba |
| Odnímatelný kabel | Ano |
| Barva | Černá, Transparentní |
| Styl nošení | Do ucha |
| Délka kabelu | 1,25 m |
| Obsah balení | Sluchátka |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav baterie, abyste předešli úniku., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte v blízkosti zdrojů tepla nebo plamene. |
| Frekvence sluchátek | 10 - 40000 Hz |
| Impedance | 24 ohm |
| Citlivost sluchátek | 113 dB |
| Typ sluchátek | Do uší |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 6970493061311 |
| Hmotnost: | 27 g |
| Konektor 3,5 mm: | Ano |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Doporučené použití: | Hudba |
| Odnímatelný kabel: | Ano |
| Barva: | Černá, Transparentní |
| Styl nošení: | Do ucha |
| Délka kabelu: | 1,25 m |
| Obsah balení: | Sluchátka |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav baterie, abyste předešli úniku., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte v blízkosti zdrojů tepla nebo plamene. |
| Frekvence sluchátek: | 10 - 40000 Hz |
| Impedance: | 24 ohm |
| Citlivost sluchátek: | 113 dB |
| Typ sluchátek: | Do uší |
