KZ ZAR NO MIC - sluchátka do uší, stříbrná
Kód: MISKZ-SLU0012Detailní popis produktu
KZ ZAR NO MIC - sluchátka do uší, stříbrná| Hmotnost | 31 g |
| Technologie propojení | Kabel |
| Konektor 3,5 mm | Ano |
| Styl nošení | Do ucha |
| Odnímatelný kabel | Ano |
| Doporučené použití | Hudba |
| Délka kabelu | 1,25 m |
| Barva | Stříbrná |
| Obsah balení | Sluchátka |
| Varování | Nepoužívejte v blízkosti zdrojů tepla nebo plamene., Uchovávejte mimo dosah dětí., Pravidelně kontrolujte stav baterie, abyste předešli úniku. |
| Citlivost sluchátek | 111 dB |
| Průměr snímače | 10 mm |
| Impedance | 24 ohm |
| Typ kondenzátoru | Dynamické |
| Frekvence sluchátek | 7 - 40000 Hz |
| Typ sluchátek | Do uší |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 6970493061212 |
| Hmotnost: | 31 g |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Konektor 3,5 mm: | Ano |
| Styl nošení: | Do ucha |
| Odnímatelný kabel: | Ano |
| Doporučené použití: | Hudba |
| Délka kabelu: | 1,25 m |
| Barva: | Stříbrná |
| Obsah balení: | Sluchátka |
| Varování: | Nepoužívejte v blízkosti zdrojů tepla nebo plamene., Uchovávejte mimo dosah dětí., Pravidelně kontrolujte stav baterie, abyste předešli úniku. |
| Citlivost sluchátek: | 111 dB |
| Průměr snímače: | 10 mm |
| Impedance: | 24 ohm |
| Typ kondenzátoru: | Dynamické |
| Frekvence sluchátek: | 7 - 40000 Hz |
| Typ sluchátek: | Do uší |
