KZ ZAR NO MIC - sluchátka do uší, černozlaté
Kód: MISKZ-SLU0015Detailní popis produktu
KZ ZAR NO MIC - sluchátka do uší, černozlaté| Konektor 3,5 mm | Ano |
| Technologie propojení | Kabel |
| Styl nošení | Do ucha |
| Doporučené použití | Hudba |
| Barva | Černá |
| Odnímatelný kabel | Ano |
| Obsah balení | Sluchátka |
| Varování | Nepoužívejte v blízkosti zdrojů tepla nebo plamene., Uchovávejte mimo dosah dětí., Pravidelně kontrolujte stav baterie, abyste předešli úniku. |
| Citlivost sluchátek | 109 dB |
| Frekvence sluchátek | 20 - 40000 Hz |
| Typ sluchátek | Do uší |
| Impedance | 16,5 ohm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 6970493062646 |
| Konektor 3,5 mm: | Ano |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Styl nošení: | Do ucha |
| Doporučené použití: | Hudba |
| Barva: | Černá |
| Odnímatelný kabel: | Ano |
| Obsah balení: | Sluchátka |
| Varování: | Nepoužívejte v blízkosti zdrojů tepla nebo plamene., Uchovávejte mimo dosah dětí., Pravidelně kontrolujte stav baterie, abyste předešli úniku. |
| Citlivost sluchátek: | 109 dB |
| Frekvence sluchátek: | 20 - 40000 Hz |
| Typ sluchátek: | Do uší |
| Impedance: | 16,5 ohm |
