KZ Ling Long - sluchátka do uší, stříbrná
Kód: MISKZ-SLU0018Detailní popis produktu
KZ Ling Long - sluchátka do uší, stříbrná| Hmotnost | 83 g |
| Konektor 3,5 mm | Ano |
| Technologie propojení | Kabel |
| Styl nošení | Do ucha |
| Barva | Stříbrná |
| Odnímatelný kabel | Ano |
| Doporučené použití | Hudba |
| Obsah balení | Sluchátka |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stav baterie, abyste předešli úniku., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte v blízkosti zdrojů tepla nebo plamene. |
| Frekvence sluchátek | 20 - 40000 Hz |
| Typ sluchátek | Do uší |
| Impedance | 25 ohm |
| Citlivost sluchátek | 103 dB |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 6970493062806 |
| Hmotnost: | 83 g |
| Konektor 3,5 mm: | Ano |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Styl nošení: | Do ucha |
| Barva: | Stříbrná |
| Odnímatelný kabel: | Ano |
| Doporučené použití: | Hudba |
| Obsah balení: | Sluchátka |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stav baterie, abyste předešli úniku., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte v blízkosti zdrojů tepla nebo plamene. |
| Frekvence sluchátek: | 20 - 40000 Hz |
| Typ sluchátek: | Do uší |
| Impedance: | 25 ohm |
| Citlivost sluchátek: | 103 dB |
