KZ EDX PRO NO MIC - sluchátka do uší, černozlaté
Kód: MISKZ-SLU0013Detailní popis produktu
KZ EDX PRO NO MIC - sluchátka do uší, černozlaté| Technologie propojení | Kabel |
| Konektor 3,5 mm | Ano |
| Délka kabelu | 1,25 m |
| Barva | Černá |
| Doporučené použití | Hudba |
| Styl nošení | Do ucha |
| Odnímatelný kabel | Ano |
| Obsah balení | Sluchátka |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte v blízkosti zdrojů tepla nebo plamene., Pravidelně kontrolujte stav baterie, abyste předešli úniku. |
| Frekvence sluchátek | 10 - 20000 Hz |
| Typ kondenzátoru | Dynamické |
| Citlivost sluchátek | 112 dB |
| Impedance | 24 ohm |
| Typ sluchátek | Do uší |
| Průměr snímače | 10 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 6970493061762 |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Konektor 3,5 mm: | Ano |
| Délka kabelu: | 1,25 m |
| Barva: | Černá |
| Doporučené použití: | Hudba |
| Styl nošení: | Do ucha |
| Odnímatelný kabel: | Ano |
| Obsah balení: | Sluchátka |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte v blízkosti zdrojů tepla nebo plamene., Pravidelně kontrolujte stav baterie, abyste předešli úniku. |
| Frekvence sluchátek: | 10 - 20000 Hz |
| Typ kondenzátoru: | Dynamické |
| Citlivost sluchátek: | 112 dB |
| Impedance: | 24 ohm |
| Typ sluchátek: | Do uší |
| Průměr snímače: | 10 mm |
