KZ AS16 PRO Cyan NO MIC - sluchátka do uší, zelená
Kód: MISKZ-SLU0016Detailní popis produktu
KZ AS16 PRO Cyan NO MIC - sluchátka do uší, zelená| Konektor 3,5 mm | Ano |
| Technologie propojení | Kabel |
| Styl nošení | Do ucha |
| Doporučené použití | Hudba |
| Barva | Zelená |
| Odnímatelný kabel | Ano |
| Obsah balení | Sluchátka |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Pravidelně kontrolujte stav baterie, abyste předešli úniku., Nepoužívejte v blízkosti zdrojů tepla nebo plamene. |
| Citlivost sluchátek | 114 dB |
| Impedance | 18 ohm |
| Typ sluchátek | Do uší |
| Frekvence sluchátek | 20 - 40000 Hz |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 6970493062509 |
| Konektor 3,5 mm: | Ano |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Styl nošení: | Do ucha |
| Doporučené použití: | Hudba |
| Barva: | Zelená |
| Odnímatelný kabel: | Ano |
| Obsah balení: | Sluchátka |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Pravidelně kontrolujte stav baterie, abyste předešli úniku., Nepoužívejte v blízkosti zdrojů tepla nebo plamene. |
| Citlivost sluchátek: | 114 dB |
| Impedance: | 18 ohm |
| Typ sluchátek: | Do uší |
| Frekvence sluchátek: | 20 - 40000 Hz |
