Razer Kraken V3 X RGB Wired Black - kabelové herní sluchátka – RENOVOVANÉ (černé)
Kód: GAMRAZSLU0036Detailní popis produktu
Razer Kraken V3 X RGB Wired Black - kabelové herní sluchátka – RENOVOVANÉ (černé)| Renovovaný produkt | Ano |
| Hmotnost | 285 g |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x64 |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Technologie propojení | Kabel |
| USB konektivita | Ano |
| USB konektor | USB Typ-A |
| Kompatibilita zařízení | PC, PS4 |
| Typ řídicí jednotky | On-ear control unit |
| Barva kabelu | Černá |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Podsvícení | Ano |
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Typ ovládání | Knoflíky, Otočné |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Barva | Černá |
| Plug and Play | Ano |
| Doporučené použití | Hraní |
| Ovládání hlasitosti | Otočné |
| Barva podsvětlení | Různé |
| LED indikátory | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Materiál náušníků | Pěna, Textil |
| Množství | 1 |
| Ovladač jednotky | 4 cm |
| Typ ovladače | TriForce |
| Impedance | 32 ohm |
| Frekvence sluchátek | 12 - 28000 Hz |
| Citlivost sluchátek | 103 dB |
| Typ směrového mikrofonu | Jednosměrný |
| Citlivost mikrofonu | -42 dB |
| Frekvence mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Typ mikrofonu | Vestavěné |
| Ztlumení mikrofonu | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 840272907986 |
| Renovovaný produkt: | Ano |
| Hmotnost: | 285 g |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10 x64 |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
| Technologie propojení: | Kabel |
| USB konektivita: | Ano |
| USB konektor: | USB Typ-A |
| Kompatibilita zařízení: | PC, PS4 |
| Typ řídicí jednotky: | On-ear control unit |
| Barva kabelu: | Černá |
| Typ sluchátek: | Stereofonní |
| Podsvícení: | Ano |
| Typ produktu: | Sluchátka s mikrofonem |
| Typ ovládání: | Knoflíky, Otočné |
| Délka kabelu: | 1,8 m |
| Barva: | Černá |
| Plug and Play: | Ano |
| Doporučené použití: | Hraní |
| Ovládání hlasitosti: | Otočné |
| Barva podsvětlení: | Různé |
| LED indikátory: | Ano |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Styl nošení: | Přes hlavu |
| Materiál náušníků: | Pěna, Textil |
| Množství: | 1 |
| Ovladač jednotky: | 4 cm |
| Typ ovladače: | TriForce |
| Impedance: | 32 ohm |
| Frekvence sluchátek: | 12 - 28000 Hz |
| Citlivost sluchátek: | 103 dB |
| Typ směrového mikrofonu: | Jednosměrný |
| Citlivost mikrofonu: | -42 dB |
| Frekvence mikrofonu: | 100 - 10000 Hz |
| Typ mikrofonu: | Vestavěné |
| Ztlumení mikrofonu: | Ano |
