Jabra Biz 2300 Sluchátka s mikrofonem Kabel Přes hlavu Kancelář / call centrum Bluetooth Černá
Kód: PERJABSLU0068Detailní popis produktu
Jabra Biz 2300 Sluchátka s mikrofonem Kabel Přes hlavu Kancelář / call centrum Bluetooth Černá| Nabíjecí port USB typu C | Ne |
| Hmotnost | 49 g |
| Hloubka balení | 70 mm |
| Hmotnost včetně balení | 140 g |
| Výška balení | 190 mm |
| Možnost připojení k více zdrojům | Ne |
| Snadné párování | Ne |
| Ovládání hlasem | Ne |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ne |
| Digitální signálový procesor | Ne |
| Hlasové navádění | Ne |
| Ochranné pouzdro | Ne |
| Hlasitý odposlech | Ne |
| NFC | Ne |
| Automatické vypnutí | Ne |
| Typ náušníků | Foam size M;Leatherette size M |
| Konektor QD | Ano |
| Automatické přizpůsobení hlasitosti | Ne |
| Obsah balení | Headset;Foam ear cushion;Leather-feel ear cushion;User documents |
| Profily Bluetooth | AAC, SBC |
| Technologie propojení | Kabel |
| USB konektivita | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Délka kabelu | 1,075 m |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Kruhové zapojení | Ne |
| Barva | Černá |
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Push-to-Talk (PTT) | Ne |
| Typ sluchátek | Monofonní |
| Monitor srdečního tepu | Ne |
| Bezpečnostní spínač | Ne |
| Repasovaný | Ne |
| Doporučené použití | Kancelář / call centrum |
| Virtuální prostorový zvuk | Ne |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ne |
| Pohybový senzor | Ne |
| Odlehčení tlaku v uchu | Ne |
| Ocelové panty | Ne |
| Zesílení basů | Ne |
| Sjednocená komunikace | Ne |
| HD hlas | Ne |
| Profil přístupu k telefonnímu seznamu (PBAP) | Ne |
| Technologie ochrany sluchu | Jabra PeakStop |
| Optimalizováno pro | Unified Communication |
| Automatické připojení | Ne |
| Snímač kostního vedení | Ne |
| Aktualizace OTA (Over the Air) | Ne |
| Certifikace | Unify |
| Rychlé nabíjení | Ne |
| Vyměnitelná baterie | Ne |
| Stručný návod | Ano |
| Nabíjecí podstavec | Ne |
| Bezpečnostní list | Ano |
| Náušníky | Ano |
| Pouzdro na přenášení | Ne |
| Záruční list | Ano |
| Množství | 1 |
| Dobíjecí pouzdro | Ne |
| Pouzdro | Ano |
| Materiál náušníků | Koženka |
| Kód harmonizovaného systému | 85183000 |
| Množství na kartonové balení | 56 kusů |
| Délka vnějšího kartonu | 293 mm |
| Váha hlavního obalu | 9,06 kg |
| Redukce šumu | Ne |
| Maximální vstupní výkon | 20 mW |
| HearThrough | Ne |
| Typ směrového mikrofonu | Jednosměrný |
| Typ mikrofonu | Boom |
| Ztlumení mikrofonu | Ne |
| Skládací mikrofon | Ano |
| Potlačení šumu mikrofonem | Ano |
| FM rádio | Ne |
| Materiál | Polykarbonát (PC), ABS (akrylonitril-butadien-styren) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 5706991016451 |
| Nabíjecí port USB typu C: | Ne |
| Hmotnost: | 49 g |
| Hloubka balení: | 70 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 140 g |
| Výška balení: | 190 mm |
| Možnost připojení k více zdrojům: | Ne |
| Snadné párování: | Ne |
| Ovládání hlasem: | Ne |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Ne |
| Digitální signálový procesor: | Ne |
| Hlasové navádění: | Ne |
| Ochranné pouzdro: | Ne |
| Hlasitý odposlech: | Ne |
| NFC: | Ne |
| Automatické vypnutí: | Ne |
| Typ náušníků: | Foam size M;Leatherette size M |
| Konektor QD: | Ano |
| Automatické přizpůsobení hlasitosti: | Ne |
| Obsah balení: | Headset;Foam ear cushion;Leather-feel ear cushion;User documents |
| Profily Bluetooth: | AAC, SBC |
| Technologie propojení: | Kabel |
| USB konektivita: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Délka kabelu: | 1,075 m |
| Styl nošení: | Přes hlavu |
| Kruhové zapojení: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Typ produktu: | Sluchátka s mikrofonem |
| Push-to-Talk (PTT): | Ne |
| Typ sluchátek: | Monofonní |
| Monitor srdečního tepu: | Ne |
| Bezpečnostní spínač: | Ne |
| Repasovaný: | Ne |
| Doporučené použití: | Kancelář / call centrum |
| Virtuální prostorový zvuk: | Ne |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon: | Ne |
| Pohybový senzor: | Ne |
| Odlehčení tlaku v uchu: | Ne |
| Ocelové panty: | Ne |
| Zesílení basů: | Ne |
| Sjednocená komunikace: | Ne |
| HD hlas: | Ne |
| Profil přístupu k telefonnímu seznamu (PBAP): | Ne |
| Technologie ochrany sluchu: | Jabra PeakStop |
| Optimalizováno pro: | Unified Communication |
| Automatické připojení: | Ne |
| Snímač kostního vedení: | Ne |
| Aktualizace OTA (Over the Air): | Ne |
| Certifikace: | Unify |
| Rychlé nabíjení: | Ne |
| Vyměnitelná baterie: | Ne |
| Stručný návod: | Ano |
| Nabíjecí podstavec: | Ne |
| Bezpečnostní list: | Ano |
| Náušníky: | Ano |
| Pouzdro na přenášení: | Ne |
| Záruční list: | Ano |
| Množství: | 1 |
| Dobíjecí pouzdro: | Ne |
| Pouzdro: | Ano |
| Materiál náušníků: | Koženka |
| Kód harmonizovaného systému: | 85183000 |
| Množství na kartonové balení: | 56 kusů |
| Délka vnějšího kartonu: | 293 mm |
| Váha hlavního obalu: | 9,06 kg |
| Redukce šumu: | Ne |
| Maximální vstupní výkon: | 20 mW |
| HearThrough: | Ne |
| Typ směrového mikrofonu: | Jednosměrný |
| Typ mikrofonu: | Boom |
| Ztlumení mikrofonu: | Ne |
| Skládací mikrofon: | Ano |
| Potlačení šumu mikrofonem: | Ano |
| FM rádio: | Ne |
| Materiál: | Polykarbonát (PC), ABS (akrylonitril-butadien-styren) |
