HP Poly Náhlavní souprava Poly Voyager Legend 30
Kód: PERPO2SLU0089Detailní popis produktu
HP Poly Náhlavní souprava Poly Voyager Legend 30| Hmotnost dobíjecího pouzdra | 100 g |
| Hloubka | 63,9 mm |
| Šířka | 29,3 mm |
| Výška | 102,9 mm |
| Rozměry dobíjecího pouzdra (š x h x v) | 63,49 x 24 x 114,48 mm |
| Hmotnost | 20,5 g |
| Podporované mobilní operační systémy | Android |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac | MacOS |
| Hmotnost včetně balení | 206 g |
| Výška balení | 159 mm |
| Hloubka balení | 44 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 380 |
| Ostatní podporované operační systémy | Android, iOS |
| Kód UNSPSC | 43191638 |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11; macOS; Android™; iOS |
| Přibalený software | Poly Lens |
| Kompatibilita | Kompatibilní s počítači a chytrými telefony přes Bluetooth |
| Dosah bezdrátového spojení | 30 m |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Bluetooth | Ano |
| Styl nošení | Do ucha |
| Doporučené použití | Hovory/hudba |
| Ovládací klávesy | Ztlumení, Hlasitost +, Volume -, Hlasový asistent |
| Název barvy | Black |
| Barva | Černá |
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Citlivost sluchátek | 95,5 dB |
| Ovladač jednotky | 1,36 cm |
| Impedance | 16 ohm |
| Citlivost mikrofonu | -37 dB |
| Typ mikrofonu | Vestavěné |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti | TCO |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 198701663348 |
| Hmotnost dobíjecího pouzdra: | 100 g |
| Hloubka: | 63,9 mm |
| Šířka: | 29,3 mm |
| Výška: | 102,9 mm |
| Rozměry dobíjecího pouzdra (š x h x v): | 63,49 x 24 x 114,48 mm |
| Hmotnost: | 20,5 g |
| Podporované mobilní operační systémy: | Android |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac: | MacOS |
| Hmotnost včetně balení: | 206 g |
| Výška balení: | 159 mm |
| Hloubka balení: | 44 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR): | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e): | 380 |
| Ostatní podporované operační systémy: | Android, iOS |
| Kód UNSPSC: | 43191638 |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11; macOS; Android™; iOS |
| Přibalený software: | Poly Lens |
| Kompatibilita: | Kompatibilní s počítači a chytrými telefony přes Bluetooth |
| Dosah bezdrátového spojení: | 30 m |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Bluetooth: | Ano |
| Styl nošení: | Do ucha |
| Doporučené použití: | Hovory/hudba |
| Ovládací klávesy: | Ztlumení, Hlasitost +, Volume -, Hlasový asistent |
| Název barvy: | Black |
| Barva: | Černá |
| Typ produktu: | Sluchátka s mikrofonem |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Citlivost sluchátek: | 95,5 dB |
| Ovladač jednotky: | 1,36 cm |
| Impedance: | 16 ohm |
| Citlivost mikrofonu: | -37 dB |
| Typ mikrofonu: | Vestavěné |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti: | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti: | TCO |
